Menu

Uderzył w budynek mieszkalny

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze. 37-letni kierujący stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w budynek mieszkalny. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem i punktami karnymi.

Uderzył w budynek mieszkalny
Policjanci oraz strażacy z Kamiennej Góry zostali wezwani do niebezpiecznego zdarzenia drogowego mającego miejsce przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze. Funkcjonariusze ustalili, że 37-latek z powiatu kamiennogórskiego nie zauważył, że samochód przed nim zamierza wykonać manewr skrętu i próbując uniknąć zderzenia stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał w budynek mieszkalny. W wyniku tej kolizji uszkodzone zostało okno oraz elewacja budynku. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
 
 
Na mężczyznę został nałożony mandat karny w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktów karnych.
 
 
- Dostosuj prędkość do warunków panujących na drodze – śliska i mokra nawierzchnia wydłuża drogę hamowania, a przy nieuważnym obserwowaniu innych uczestników ruchu wystarczą sekundy aby doprowadzić do tragedii - apeluje policja.
 
opr.plr
foto: KPP w Kamiennej Górze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Michał (20 listopada 2022 15:57)
Na co koni kupa jak kierowca dupa
DJ2022 (20 listopada 2022 11:33)
Kierowcy zapominają że auto jeżdżącą trumną jest !

Dodaj komentarz

kamienna góra  |   policja  |   112  |   wypadek  |   kierowca  |   zderzenie  |  

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Poranek z promilami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij