Menu

Niebezpiecznie w pawilonie handlowym na Podzamczu

Mieszkańcy Podzamcza, którzy często robią zakupy w pawilonie handlowym pomiedzy ul. Grodzką i Kasztelańską zwracają uwagę na niebezpieczne elementy oznakowania, które mogą w każdej chwili spaść komuś na głowę.

Niebezpiecznie w pawilonie handlowym na Podzamczu

Wjazd dla pojazdów dostawczych w pawilonie handlowym został zabezpieczony specjalnym oznakowaniem, by nie próbowali tam wjeżdżać kierowcy wysokich samochodów. Niestety elementy, które miały zapewnić bezpieczeństwo, obecnie stanowią zagrożenie dla przechodniów. Mieszkańcy alarmują, że w przypadku silnego wiatru te obiekty mogą się oderwać i spaść komuś na głowę. Administrator obiektu powinien jak najszybciej dokonać niezbędnych napraw, zanim przypadkowym przechodniom stanie się krzywda.

 

 

opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Radek (24 listopada 2022 11:02)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Uczcie się chociaż całkowitych podstaw języka. A nawet bez języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić
inż. A. Partacz (20 listopada 2022 20:03)
Oprócz tego wypadało by zmusić dr Szełemeja by w końcu zarybił Szczawnik.

Dodaj komentarz

Zima niszczy drzewa (FOTO)

Podzamcze: Jeden zagracił, a zapłacą wszyscy

XXIV Memoriał Stanisława Kaczmarka na Podzamczu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij