Menu

Za słaba, by otworzyć drzwi. Pomogli strażacy

Niepokój koleżanki i sprawna akcja strażaków sprawiły, że pomoc nadeszła w samą porę. Starsza pani była za słaba, by otworzyć drzwi ale ostatecznie trafiła pod opiekę lekarzy.

Za słaba, by otworzyć drzwi. Pomogli strażacy
Strażacy z OSP Boguszów-Gorce w niedzielne popołudnie otrzymali wezwanie na ul. Kolejową do jednej z kamienic. Kobieta, która przyszła w odwiedziny do koleżanki nie mogła przez dłuższy czas nawiązać kontaktu ze swoją znajomą, poprosiła więc służby o pomoc.
 
 
Przy użyciu sprzętu ratowniczego udało się otworzyć drzwi do mieszkania. Wewnątrz znajdowała się starsza pani, która ze względu na pogorszenie stanu zdrowia, nie mogła samodzielnie otworzyć lokalu od środka. Poszkodowana trafiła pod opiekę przybyłego na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego. Pomoc przyszła w porę. Na miejscu oprócz OSP Boguszów-Gorce obecni byli także strażacy z JRG-1 w Wałbrzychu i Policja.
 
opr.plr
foto: OSP Boguszów-Gorce
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Zapytuję (21 listopada 2022 10:20)
A od czego jest straż miejska karwasz twarz?
Rita (21 listopada 2022 6:26)
Cytuję użytkownika: Jola
Nooo,do otwarcia drzwiczek bylo kilka ciezarow a juz sie przerazilam ze tylko jedna ekipa strazacka wystarczyla.
Szkoda,ze ciebie tam nie było.Co to dla ciebie kilka ciężarów.Szkoła pod górkę?Czy wagary?
Jola (20 listopada 2022 22:23)
Nooo,do otwarcia drzwiczek bylo kilka ciezarow a juz sie przerazilam ze tylko jedna ekipa strazacka wystarczyla.

Dodaj komentarz

Boguszów-Gorce  |   112  |   straż pożarna  |   seniorka  |   otwarcie mieszkania  |  

Podpalił bezdomnego, później obserwował, jak się pali. Mężczyzna zmarł

Strażacy musieli wejść przez okno

Groził nożem rodzinie. Mówił, że ich zabije

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij