Menu

Potrącił kobietę na pasach

W godzinach porannych w poniedziałek przy ul. Moniuszki 75-letni kierowca potrącił samochodem osobowym 19-latkę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Potrącił kobietę na pasach

Do zdarzenia doszło wczesnym porankiem na ul. Moniuszki w pobliżu szkoły muzycznej. Prawidłowo przechodząca przez pasy 19-latka została potrącona przez samochód dostawczy, którego kierowcą był 75-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Zarówno sprawca jak i ofiara wypadku byli trzeźwi. Kobieta z poważnymi obrażeniami została zabrana do szpitala przez pogotowie ratunkowe. Policja zatrzymała dowód rejestracyjny pojazdu, ponieważ okazało się, że opony na jednej z osi mają różny bieżnik. Kierowcy odebrano także prawo jazdy.

 

 

opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

P (22 listopada 2022 16:45)
Cytuję użytkownika: OMG
Tragedia, a tu zalew głupich komentarzy. Nie znacie szczegółów, więc milczcie
Prawda
WCH (22 listopada 2022 11:33)
nie trzeba znać szczegółów, żeby zobaczyć że co tydzień jest jakieś potrącenie pieszego, nagle kierowcy przestali umieć jeździć ? a może piesi poczuli nieśmiertelność dzięki nowym przepisom ? dziękujemy kochanemu rządowi ! szkoda dziewczyny, ale to nie koniec.
OMG (22 listopada 2022 7:12)
Tragedia, a tu zalew głupich komentarzy. Nie znacie szczegółów, więc milczcie
Smutne (22 listopada 2022 6:55)
Została potrącona bo była na drodze. Zabrać wszystkie prawa pieszym. Jedyne ich prawo to uważać żeby nie zginąć.
Tyl (21 listopada 2022 18:07)
Cytuję użytkownika: ren
Rodzinę potrąconej pieszej mój e-mail; rmajch@wp.pl
Trzeba nie mieć w sobie empatiiChwilr po wypadku i tragedii rodziny,chęć zarobienia ,Wstyd i hańbą.Żadnych hamulców!
RKM (21 listopada 2022 17:39)
Cytuję użytkownika: Mieszkaniec
Ulice oszczędnie oświetlone , przejścia niedoświetlone, przechodnie ubrani na szaroczarno, w kapturach i pewni że mogą wejść na pasy bez rozglądania się i są efekty. Będzie coraz więcej takich przypadków
Dokładnie.
ren (21 listopada 2022 14:59)
Rodzinę potrąconej pieszej mój e-mail; rmajch@wp.pl
Mieszkaniec (21 listopada 2022 10:55)
Ulice oszczędnie oświetlone , przejścia niedoświetlone, przechodnie ubrani na szaroczarno, w kapturach i pewni że mogą wejść na pasy bez rozglądania się i są efekty. Będzie coraz więcej takich przypadków
Jan (21 listopada 2022 10:44)
75 lat kierowca zawodowy???? Już nie te lata z kobcentracją i refleksem
DJ2022 (21 listopada 2022 10:21)
Nieszczęścia chodzą po ludziach !

Dodaj komentarz

Śródmieście  |   112  |   policja  |   wypadek  |   przejście dla pieszych  |  

Małżeństwo regularnie okradało wałbrzyski market

To oni są poszukiwani przez policję

Pijany rajd: 42-latek uszkodził 4 samochody. Miał ponad 3 promile

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij