Menu

Świebodziczanin wpadł z narkotykami na Piaskowej Górze

Środki psychotropowe w postaci amfetaminy znaleźli przy 36-letnim mieszkańcu Świebodzic patrolujący w niedzielny wieczór dzielnicę Piaskowa Góra policjanci pierwszego komisariatu. Podejrzany został zatrzymany i odpowie teraz przed sądem.

Świebodziczanin wpadł z narkotykami na Piaskowej Górze
Dzielnicowi z I komisariatu, po godzinie 19:00 przy ul. Wrocławskiej zauważyli siedzącego na jednym z przystanków mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie legitymowania, a następnie kontroli osobistej, funkcjonariusze znaleźli przy 36-latku dwa zawiniątka z białym proszkiem.
 
Badania przeprowadzone u technika kryminalistyki potwierdziły, że mieszkaniec Świebodzic posiadał przy sobie amfetaminę. Podejrzany noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Podczas przeprowadzonych dzisiaj dalszych czynności procesowych przyznał się do winy. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.
 
 
- Przypominamy, że działania zwalczające przestępczość narkotykową prowadzone są codziennie. Wałbrzyscy policjanci mówią stanowcze nie temu nielegalnemu procederowi - mówi kom. Marcin Świeży, rzecznik prasowy wałbrzyskiej policji.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Iga (23 listopada 2022 8:03)
Masakra w tym kraju to już nic nie można Co komu zrobił tymi dwoma porcjami. Krzywdy nikomu. Dobrze że w Niemczech ciężkie narkotyki chcą zalegalizować jak Amfetaminę itd.
Monthy Phyton (22 listopada 2022 8:11)
Teraz to Milicja wyszkolona co? Jadą autem i już czują, że ktoś ma narkotyki. buhahahahah

Dodaj komentarz

Piaskowa Góra  |   policja  |   112  |   narkotyki  |  

Na oczach policjantów pijani 17-latkowie pobili znajomego

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Wypadek na Podgórzu, jedna osoba w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij