Menu

Skradziony bus ze sprzętem zespołu Tokio Hotel może być na Dolnym Śląsku

Podczas koncertu w Berlinie został skradziony bus, w którym znajdował się sprzęt i instumenty muzyczne znanego niemieckiego zespołu Tokio Hotel. Z informacji przekazanch przez firmę, która jest właścicielem samochodu wynika, że mógł on trafić do Polski przez granicę w Zgorzelcu.

Skradziony bus ze sprzętem zespołu Tokio Hotel może być na Dolnym Śląsku
W miniony weekend popularny niemiecki zespół Tokio Hotel świętował wydanie najnowszego, szóstego albumu "2001". Niestety radość muzyków została przyćmiona przez przykry incydent - w nocy z piątku na sobotę w berlińskiej dzielnicy Friedsrichshain skradziono busa (Peugeot, tab.rej. MA-NT 2000), w którym znajdował się sprzęt i instrumenty należące do Tokio Hotel.
 
 
Jak podała niemiecka firma MINT, do której należy skradzione auto, bus prawdopodobnie w sobotę ok. godz. 16 przekroczył polską granicę w Zgorzelcu (Görlitz). Liderzy zespołu Tokio Hotel, Bill i Tom Kaulitz, w sobotę zaapelowali do fanów o pomoc w poszukiwaniu skradzionego busa i podkreślili, że bus zaginął z "całym naszym zapleczem technicznym, ze wszystkimi naszymi instrumentami, ze wszystkimi rzeczami, które mieliśmy od lat i które wiele dla nas znaczą. Dużo gorsza od utraty pieniędzy jest emocjonalna strata tych wszystkich przedmiotów”.
 
 
Osoby, które widziały skradzione auto sa proszone o przekazanie informacji policji lub bezpośrednio firmie MINT - mailowo: mint@go-mint.com lub przez social media.
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

***** ZYDOKOMUSZA KASTE - ROWNI I ROWNIEJSI (22 listopada 2022 11:35)
Józef Pinior z Platformy Obywatelskiej skazany za poświadczenie nieprawdy w zeznaniach majątkowych. Sąd obniżył wyrok z pierwszej instancji i zawiesił wykonanie kary. Orzeczenie jest prawomocne. BUAHAHAHAHAHA. ZNOW WINNY ALE BEZ KARY. JAK 2 OSOBA W PANSTWIE, MARSZALEK SEJMU JURNY STEFAN NIESIOLOWSKI CO DZIWKAMI BYL OPLACANY. PO-JEBY SWICZUSZKE W REKE I NA MROZ BRONIC MAFII W TOGACH. PRAWORZADNOSC BUEHEHEHE. JAK MOZNA BYC AZ TAK PO-JEBANYM DEBILEM. PO-0JEBANY DEBIL MYSLI, ZE JAK STANIE PRZED TYM SADEM, CO Z E SWIECZKA W REKU BRONI NAMROZIE. TO SAD BEDZIE DLA NIEGO LASKAWY JAK DLA PO-JEBOW. BUEHEHEHEHEHEHEHE. CO ZAA k***a DEBILE HEHEHEHE.
Polak (22 listopada 2022 10:20)
Kto by chciał kraść starego rzęcha i barachło opisane jako instrumenty a w specyfikacji po niemiecku że to okablowanie mikrofony i głośnik.I cały ten szmelc wwozić do Polski.To kolejne POmówienie bezczelnych antypolskich niemców nienawidzących Polski za to że się szybko rozwija a Polski Rząd PiS nie klęka i nie zgina karku przed niemcami jak to robiła platforma z rudym szelmą.
Policja (22 listopada 2022 7:02)
My wiemy gdzie jest bus w Marciszów jest rozkręcamy ale zaało mam płaca zlodziej z Jeleniej góry jest nam znany od 30 lat ale kto by się bawił w szukaniu skradzionego auta .Złapiemy 16 latka z pusta lufka i statystyka zrobiona pozdrawiam Policjant z Wałbrzycha
Bodo (22 listopada 2022 4:36)
W Polsce założą ukraińskie blachy i ukry będą spokojnie jeździć , bo przecież z takimi blachami sa nietykalni, bo kto by miał czelność zatrzymywać uciemiężonych ukrow?
JJ cale (21 listopada 2022 23:16)
What the f××× are you talking about! Złodziej to Złodziej
Kakaowy ministrant (21 listopada 2022 23:14)
Cytuję użytkownika: PO-jebany tęczowy
Cytuję użytkownika: Kakaowy ministrant
To w ramach reparacji wojennych ????
A w ramach reparacji, to ty zapierdalasz na niemieckich plantacjach szparagów. Albo zmieniasz pampersy starym naziolom w niemieckich domach starców. Albo robisz jako bezmyslna tuba rezonansowa niemieckiej propagandy w Polsce.
Nieprawda. Bo robie gały ministrantom. Też w Niemczech. Ale słyszałem że kariera w Polsce będzie,może wrócę.
PO-jebany tęczowy (21 listopada 2022 19:34)
Cytuję użytkownika: Kakaowy ministrant
To w ramach reparacji wojennych ????
A w ramach reparacji, to ty zapierdalasz na niemieckich plantacjach szparagów. Albo zmieniasz pampersy starym naziolom w niemieckich domach starców. Albo robisz jako bezmyslna tuba rezonansowa niemieckiej propagandy w Polsce.
PO-jebany tęczowy (21 listopada 2022 19:29)
Cytuję użytkownika: Kakaowy ministrant
To w ramach reparacji wojennych ????
To samochod hotelu z Tokio w Japonii?
Kakaowy ministrant (21 listopada 2022 17:53)
To w ramach reparacji wojennych ????
PRZEDSZKOLANKO WŁOSAK Z PODZAMCZA (21 listopada 2022 14:16)
Cytuję użytkownika: Antychryst
W naszym kraju 90 % to katolicy, więc kto kradnie?
W WIEZIENIACH JEST NIECALE 100 TYS LUDZI. CZYLI TO TAKI % SPOLECZENSTWA POLSKIEGO, JAK AK PEDALY A NIE KATOLICY. 90% SPOLECZENSTWA NIE SIEDZI W WIEZIENIACH. RACZEJ % PEDALSTWA. WIEC KTO KRADNIE? BIERZ SWOJA MARTUSIE LEMPART, BIELAWSKA Z RATUSZA I PROTESTUJCIE JAK NA ZACHODZIE. TYLKO UPRZEDZ, BYM OMIJAL WASZ PROTEST Z DALEKA. BO SZKODA OBIADU. https://twitter.com/i/status/1594469202349260800
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

112  |   kradzież  |   bus  |   tokio hotel  |  

Z zemsty podpalił jej samochód

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij