Menu

Ponad 160 zdjęć na Triennale Fotografii Wałbrzyskiej

Zbliża się cykliczne wydarzenie organizowane przez Wałbrzyski Klub Fotograficzny. Na wystawie w WGS BWA zobaczymy ponad 160 prac wykonanych przez członków klubu.

Ponad 160 zdjęć na Triennale Fotografii Wałbrzyskiej
Triennale Fotografii Wałbrzyskiej jest cykliczną prezentacją - przeglądem najciekawszych trendów w fotografii wałbrzyskiej. Od 15 LAT cyklicznie pojawia się w wałbrzyskich galeriach. Pierwsza edycja miała miejsce w Galerii Pod Atlantami, w roku 2007. Od dwóch edycji - Organizator - Wałbrzyski Klub Fotograficzny współpracuje z Wałbrzyską Galerią Sztuki BWA.
 
 
Poprzednia ekspozycja Triennale miała miejsce w zabytkowych salach BWA, na Zamku Książ. Najnowsza wystawa odbędzie się w przestrzeniach wystawienniczych na Starej Kopalni. Będzie to największa z dotychczasowych wystaw - prezentująca 161 fotografii.
 
 
 
Projekt Triennale Fotografii Wałbrzyskiej realizowany jest pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Wałbrzycha. Kuratorem Triennale jest prezes WKF Jarosław Michalak.
 
opr.plr
foto: użyczone / WKF
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Sztuka  |   fotografia  |   Wałbrzyski Klub Fotograficzny  |   BWA  |   wystawa  |   triennale  |  

Warsztaty artystyczne w BWA inspirowane twórczością L. Podsiadłego

Sybir - los zesłańców w głąb Związku Radzieckiego na zdjęciach

Leon Podsiadły - światowy artysta z Głuszycy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij