Menu

Dzień Pracownika Socjalnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

Dziś jest Dzień Pracownika Socjalnego. Tradycyjnie w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej podziękowano najbardziej wyróżniającym się pracownikom. Były kwiaty i dużo ciepłych słów. 

Dzień Pracownika Socjalnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej
Trud i wyzwania, jakie stoją przed MOPS zwiększyły się w ostatnich latach. 
 
- Ten rok, jak i dwa poprzednie to okres wielu wyzwań. To okres intensywnej pracy. Najpierw Covid, a teraz problemy uchodźcze. Myślę, że ze wszystkimi tymi wyzwaniami radzimy sobie bardzo dobrze. Też dzięki współpracy z wieloma instytucjami i organizacjami. W tym pomaganiu musimy pamiętać, że nie jesteśmy sami. Myślę, że wtedy jest ono bardziej efektywne. - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu, Magdalena Stefańska.
 
Jak wygląda poziom zatrudnienia i zainteresowanie zawodem pracownika socjalnego?
 
 
- Jeśli chodzi o nasze miasto, to jest to w miarę na bezpiecznym poziomie. Oczywiście braki kadrowe są, tak jak w każdej jednostce i instytucji. Staramy się wypełniać nasze zdania, jak najlepiej potrafimy i reagować na zmieniającą się rzeczywistość. - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu, Magdalena Stefańska.
 
Ostatnie lata to też dużo zrealizowanych przez MOPS projektów. 
 
- Są to projekty i unijne i ministerialne. Projekt dla seniorów i młodzieży. Też dla naszych sąsiadów z Ukrainy. Realizujemy bardzo wiele projektów. Dzięki nim pomagamy ludziom. To są nasze narzędzie pracy. - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu, Magdalena Stefańska.

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30
Zdjęcie 31
Zdjęcie 32
Zdjęcie 33
Zdjęcie 34
Zdjęcie 35
Zdjęcie 36
Zdjęcie 37
Zdjęcie 38
Zdjęcie 39
Zdjęcie 40
Zdjęcie 41

Komentarze

***** ZYDOKOMUSZA KASTE - ROWNI I ROWNIEJSI (22 listopada 2022 11:36)
Józef Pinior z Platformy Obywatelskiej skazany za poświadczenie nieprawdy w zeznaniach majątkowych. Sąd obniżył wyrok z pierwszej instancji i zawiesił wykonanie kary. Orzeczenie jest prawomocne. BUAHAHAHAHAHA. ZNOW WINNY ALE BEZ KARY. JAK 2 OSOBA W PANSTWIE, MARSZALEK SEJMU JURNY STEFAN NIESIOLOWSKI CO DZIWKAMI BYL OPLACANY. PO-JEBY SWICZUSZKE W REKE I NA MROZ BRONIC MAFII W TOGACH. PRAWORZADNOSC BUEHEHEHE. JAK MOZNA BYC AZ TAK PO-JEBANYM DEBILEM. PO-0JEBANY DEBIL MYSLI, ZE JAK STANIE PRZED TYM SADEM, CO Z E SWIECZKA W REKU BRONI NAMROZIE. TO SAD BEDZIE DLA NIEGO LASKAWY JAK DLA PO-JEBOW. BUEHEHEHEHEHEHEHE. CO ZAA k***a DEBILE HEHEHEHE. SZELEMEJ WIEDZIAL CO ROBI DAJAC ZA DARMO POWIERZHCNIE REKLAMOWE KASCIE NA PRZYSTANKACH. p*****lONA PATOLOGIA. OSMIORNICA POLITYKOW I SEDZIOW. PO-JEBANA MAFIA.
Szpicel (21 listopada 2022 23:34)
Cytuję użytkownika: ZielonyAlbinos
Nie tak żle w tej firmie - ponad 183 000 zł za 2021 rok - to ponad 15 000 zł miesięcznie. Sprawdziłem sobie oświadczenie majątkowe ogólnie dostępne. Tak się pomaga z serca :)
A wystarczyło się uczyć. Teraz zostało ci oglądać cudze oświadczenia majątkowe. Ładnie cię starzy wychowali, tylko im pogratulować.
ZielonyAlbinos (21 listopada 2022 20:02)
Nie tak żle w tej firmie - ponad 183 000 zł za 2021 rok - to ponad 15 000 zł miesięcznie. Sprawdziłem sobie oświadczenie majątkowe ogólnie dostępne. Tak się pomaga z serca :)
Kama (21 listopada 2022 19:59)
O panie!!! Trzy panie dyrektor ??? Szełemej Widzisz i nie grzmisz
Giemek (21 listopada 2022 18:47)
Cytuję użytkownika: Piękne oblicze Wałbrzycha
zdjęcie nr 1 i 4 od koca.
A o co ci chodzi?
Wioleta (21 listopada 2022 18:11)
Nie sądzę by było czego gratulowac.... Panie pracujące w tej placówce chyba są tam za karę i bez żadnych badań referencyjnych oferują pomoc tylko swoim znajomym lub totalnej patoli... Widzisz i nie grzmisz
Mex (21 listopada 2022 16:21)
Żałosne oblicze Walbrzycha
Piękne oblicze Wałbrzycha (21 listopada 2022 15:51)
zdjęcie nr 1 i 4 od koca.
Wyborca PiS (21 listopada 2022 15:34)
Wyborcy PiSu dziękują za pomoc, tylko proszą o to, żeby MOPS był czynny po południu, bo nikomu normalnemu nie chcę się zrywać o 10.00 z łóżka.

Dodaj komentarz

dzien  |   pracownika  |   socjalnego  |   mops  |   walbrzych  |   fotogaleria  |   pracownicy  |   pomoc  |  

Najbliższe wydarzenia w Zamku Książ

Dni Otwarte Budynku Bramnego w Zamku Książ

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij