Menu

16-latka trafiła do szpitala. Zderzenie w Boguszowie-Gorcach

Pod wiaduktem kolejowym  w Boguszowie-Gorcach zderzyły się dwa samochody. 16-letnia pasażerka trafiła do szpitala. 

16-latka trafiła do szpitala. Zderzenie w Boguszowie-Gorcach
Doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. 16-letnia mieszkanka powiatu wałbrzyskiego – pasażerka jednego z pojazdów - trafiła do szpitala. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało.
 
Kierowca jechał za szybko, nie wyhamował przed znakiem STOP i zderzył się czołowo z wyjeżdżającym spod wiaduktu kolejowego, a mającym pierwszeństwo przejazdu, innym samochodem osobowym, którym kierowała 42-latka.
 
 
16-letnia pasażerka pojazdu, którym kierował sprawca, trafiła do szpitala, ale na szczęście nie doznała obrażeń. Funkcjonariusze zatrzymali oba dowody rejestracyjne pojazdów za uszkodzenia. Oboje kierujący byli trzeźwi. Ostatecznie sprawca zdarzenia otrzymał 1000 zł mandatu i 10 punktów karnych.
 


red
foto: policja
redakcj@walbrzych24.com

Komentarze

Wodociagowy (21 listopada 2022 23:12)
A za wezwanie policji do zdarzenia i ustalenie sprawcy jest 1500 zł. Super sprawiedliwość. Lepiej powiedzieć moja wina
RKM (21 listopada 2022 17:38)
A winowajcą pewnie młody leszczu ,który 16 letnią ksieżniczkę wiózł i chciał pokazać jaki z niego kozak.Odnośnie kozaki z Wałbrzycha i okolic śmieszni są ????????????????

Dodaj komentarz

wypadek  |   boguszow  |   zderzenie  |   samochody  |   policja  |  

Uciekał z prędkością 190 km/h. Potrącił policjanta

Narkotyki: sześć osób zatrzymanych w ciągu tygodnia

Terenówki z Wałbrzycha trafiły na Ukrainę

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij