Menu

Po zderzeniu próbował ukryć pojazd

W Czarnym Borze doszło do kolizji drogowej. 35-latek uderzył w ustawione na drodze barierki, a następnie zjechał na teren jednej z posesji przy ul. Wesołej, by ukryć samochód, który był poważnie uszkodzony. Zarówno kierujący, jak i pasażer, byli kompletnie pijani.

Po zderzeniu próbował ukryć pojazd
20 listopada po północy policjanci z Boguszowa-Gorc otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Czarnym Borze. Policjanci na miejscu ustalili, że mężczyzna jadący z pasażerem samochodem osobowym, w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na jezdni, uderzył w stojące na drodze bariery energochłonne. Sprawca miał być kompletnie pijany i odjechać z miejsca zdarzenia na ul. Wesołą.
 
 
W toku wykonanych bezpośrednio po zgłoszeniu czynności policjanci ustalili, gdzie stoi zaparkowany samochód i zatrzymali sprawcę kolizji drogowej. Od niego, jak i pasażera, mundurowi od razu wyczuli woń alkoholu. Badanie retrospektywne wykonane przez policjantów wykazało 1,64 promila alkoholu w organizmie 35-latka. Pasażer był jeszcze bardziej pijany. Wydmuchał 3,08 promila. W samochodzie znajdowały się porozrzucane puszki z piwem.
 
 
 
W toku wykonanych dalszych czynności okazało się, że czarnoborzanin ma orzeczony od 2019 roku zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Jego samochód trafił więc na parking strzeżony. Teraz za popełnione czyny mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5, dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.
 
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Moherowy Pisior (24 listopada 2022 10:02)
Cytuję użytkownika: Kakaowy ministrant
Cytuję użytkownika: DJ2022
Co tu komentować ! DEBIL !
Nie. Alkoholik
Księża namawiają do picia wina podczas eucharystii.
Kakaowy ministrant (22 listopada 2022 20:20)
Cytuję użytkownika: DJ2022
Co tu komentować ! DEBIL !
Nie. Alkoholik
DJ2022 (22 listopada 2022 15:43)
Co tu komentować ! DEBIL !

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Czarny Bór  |   pijany kierowca  |   kolizja  |   ucieczka  |  

Z zemsty podpalił jej samochód

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij