Menu

Ul. Tatrzańska - azyl między górami (FOTO)

Dziś zwiedzamy ciche miejsce, w którym czas jakby się zatrzymał. Dawniej nosiło dumną nazwę Doliny Szwajcarskiej ze względu na położenie między górami (Niedźwiadki i Dłużyna). Obecnie jest to po prostu ul. Tatrzańska przy której znajduje się niewiele zabudowań, trochę z dala od cywilizacji. Nieopodal przebiega Niebieski szlak turystyczny Karpacz-Wałbrzych, który na Przełęczy Szypkiej krzyżuje się ze szlakami czarnym  (Wałbrzych - Unisław Dolny) i czerwonym (Wałbrzych Rusinowa). Stąd też można wyruszyć spacerem na Wołowiec, lub dalej na wieżę widokową na Borowej.

Ul. Tatrzańska - azyl między górami (FOTO)

foto: użyczone / MG
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15

Komentarze

xyz (26 listopada 2022 10:42)
Akurat niedawno oglądałem tą ulicę na mapie i planowałem się tamtędy wybrać na Borową. Fajnie że teraz na zdjęciach widzę jak tam wygląda.
Misiek (25 listopada 2022 15:43)
Muszą cokolwiek publikować aby było gdzie reklamy pakowac.... umowy zobowiazuja
Biurwa (25 listopada 2022 14:55)
Artykuł godny Pulitzera.
Szach i mat (25 listopada 2022 8:39)
Cytuję użytkownika: Ksionrze
Zacny i obszerny materiał milordzie.
A czego się spodziewać po gimnazjum.
Ksionrze (25 listopada 2022 8:00)
Zacny i obszerny materiał milordzie.

Dodaj komentarz

podgóze  |   rusinowa  |   tatrzańska  |   dolina szwajcarska  |   turystyka  |   zwiedzanie  |  

Kolejne trójka dołącza do Lokalnej Organizacji Turystycznej

Pół miliona turystów w Zamku Książ

Kolejny vlog z Zamku Książ

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij