Menu

Zostali pobici za zwrócenie uwagi

Pijani mężczyźni pobili lokatorów budynku na Starym Zdroju, bo ci zwrócili im uwagę na zbyt głośne zachowanie na klatce schodowej. Napastnicy są już w rękach policji.

Zostali pobici za zwrócenie uwagi
Pokrzywdzeni zgłosili się do komisariatu informując, że dzień wcześniej zostali zaatakowani przez dwóch nieznanych im mężczyzn na klatce schodowej budynku przy ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu. Pijani mężczyźni mieli pobić 48-latkę i 50-latka, po tym jak właśnie ci lokatorzy zwrócili uwagę agresorom na niewłaściwe zachowanie na terenie wspólnoty. Pokrzywdzony był bity rękoma i kopany po całym ciele, a pokrzywdzona - kiedy stanęła w obronie męża - uderzona przez jednego ze sprawców pięścią w twarz, doznając poważniejszych obrażeń głowy. Dodatkowo sprawcy zagrozili obojgu pokrzywdzonym pozbawieniem życia.
 
Podjęte przez funkcjonariuszy drugiego komisariatu bezpośrednio po zgłoszeniu działania, doprowadziły do wytypowania, kto jest odpowiedzialny za popełnienie przestępstwa i ostatecznie do zatrzymania obu podejrzanych. Mężczyźni wpadli w ręce mundurowych przy ul. Pocztowej w Wałbrzychu.
 
 
Obaj wałbrzyszanie podczas czynności procesowych przyznali się do popełnionego czynu. Swoją agresję tłumaczyli nadmiarem wypitego alkoholu. Za udział w pobiciu, a przy tym doprowadzenia do poważniejszych obrażeń ciała u pokrzywdzonej kobiety, mogą teraz trafić za kraty więzienia na 5 lat. Decyzją prokuratury obaj objęci zostali dozorem policyjnym oraz mają zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonych.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Janórz (25 listopada 2022 1:35)
Dziękuję za wszystkie komentarze.Rozumiem charakterność ludzi i ich emocje,ale niektóre wypowiedzi są żenujące,obraźliwe i z obrzydzeniem się je czyta.Nie życzę nikomu takiej sytuacji,ale proponuję zastanowić się nad redagowaniem swoich zdań.
Radek (24 listopada 2022 10:53)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa wynosi po przeliczeniu na polskie 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach gospodarki. Uczcie się chociaż elementarnych podstaw języka. A nawet dla przyjezdnych bez języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Fliper (24 listopada 2022 1:18)
Ktoś ma niespotykanie małego kutasa skoro podszywa się po mój nick.
Anonimek:) (23 listopada 2022 18:34)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
My na podzamczu to elita. Patrol co rusz jeździ. Monitoring. Nawet ludzie sami kamery mają w oknach. Patologia macie przeebane
PODZAMCZE taka elita a co drugi 14sto latek chodzi pod wpływem używek. Patologia jest w każdym miejscu, mniejsza bądź większa, bardziej szkodliwa lub mniej. Pozdrawiam.
patus (23 listopada 2022 17:18)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
My na podzamczu to elita. Patrol co rusz jeździ. Monitoring. Nawet ludzie sami kamery mają w oknach. Patologia macie przeebane
Elita.... raczej chów klatkowy.....
Podzamczanin (23 listopada 2022 16:50)
My na podzamczu to elita. Patrol co rusz jeździ. Monitoring. Nawet ludzie sami kamery mają w oknach. Patologia macie przeebane
Ja (23 listopada 2022 15:40)
Cytuję użytkownika: KrwawyLoLo
Pocztowa i wszystko w temacie, a kiedyś tam taka ładna wytrzeźwiałka była. Mieli by się gdzie przekimać
perkowska wyprowadziła się na podzamcze to wytrzeźwiałka upadła.
Biedaszyb (23 listopada 2022 13:11)
Cytuję użytkownika: Kris
Osiedleńców, Palestyna, Pocztowa, Niepodległości....
Cały Wałbrzych to jedna wielka j3bana patologia. Zaorać i posadzić bratki
Kris (23 listopada 2022 12:36)
Osiedleńców, Palestyna, Pocztowa, Niepodległości....
KrwawyLoLo (23 listopada 2022 11:09)
Pocztowa i wszystko w temacie, a kiedyś tam taka ładna wytrzeźwiałka była. Mieli by się gdzie przekimać
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Stary Zdrój  |   policja  |   112  |   przemoc  |   pobicie  |  

14-latka handlowała amfetaminą

Znasz ich? Tych mężczyzn szuka policja

Ukradł matce węgiel. Grozi mu 15 lat

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij