Menu

Ruszyła kampania społeczna #jedynytakitest

Rozpoczęła się kampania społeczna #jedynytakitest. Ma ona zachęcać do wykonania testu na HIV. Test można zrobić również w Wałbrzychu. 

Ruszyła kampania społeczna #jedynytakitest
Statystycznie każdego dnia 3 osoby w Polsce dowiadują się o zakażeniu. Szacunki
mówią o około 30% osób zakażonych, które są nieświadome faktu swojego zakażenia, a więc mogą zakażać innych. HIV może rozwijać się bezobjawowo przez wiele lat.
 
Kampania społeczna #jedynytakitest ma koncentrować się na budowaniu świadomości, że każde zakażenie HIV wykryte na wczesnym etapie, daje możliwość skutecznego leczenia.
 
Wykonanie testu jest jedyną metodą rozpoznania zakażenia HIV. Dzięki wczesnemu wykryciu zakażenia można zastosować skuteczne leczenie, które pozwoli w zasadzie normalnie żyć z wirusem.
 
W każdym województwie działa przynajmniej jeden punkt konsultacyjno-diagnostyczny (PKD), w którym można wykonać test w kierunku HIV bezpłatnie, bez skierowania i anonimowo. 
 
 
 
W Wałbrzychu test można wykonać  przy Oddziale Internistyczno-Infekcyjnym Specjalistycznego Szpitala im. Sokołowskiego w Wałbrzychu
 
Główny budynek, pod filarami. Wejście bocznymi drzwiami (od strony parkingu), na pierwsze piętro , gabinet nr 3
 
ul.Batorego 4, 58-300 Wałbrzych
www.podwale-siedem.pl
Tel. 607 634 329
 
Godziny otwarcia:
środa 14.30 – 18.30

red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

KAMPANIA SPOLECZNA BADAJ SIE (27 listopada 2022 14:10)
https://twitter.com/i/status/1203229919939043328 SPONSOROWANE PRZEZ RATUSZ WARSZAWA PO: SAMI OCENCIE https://www.tvp.info/45652536/raport-chemsex-narkotyki-legalizacja-prostytucji-warszawski-ratusz-i-miliony-na-organizacje-lgbt
analityk medyczny (26 listopada 2022 13:55)
Cytuję użytkownika: Księgowy
Lekarze okazali się dnem podczas ,,plandemii", służba zdrowia też.
ta kiedyś szczytnie nazywana służba zdrowia, okazała się być skorumpowaną przez big farmę służbą zagłady, a skorumpowane lekarzyki = doktorzy mengele, tyle, że większość z nich śmiercionke dostała tylko na papierze, za to dodatki za pracę "z narażeniem" na debiloświrusa przez kilkadziesięt minut miesięcznie kosili, byli tacy co zgarniali powyżej 40 tys, zł miesięcznie za 30 minut "narażenia" na nieistniejącego wirusa w ciągu miesiąca,
Księgofob (26 listopada 2022 10:07)
Cytuję użytkownika: Księgowy
Lekarze okazali się dnem podczas ,,plandemii", służba zdrowia też.
Dno reprezentujesz osobiście.Od wielu miesięcy.
Księgowy (26 listopada 2022 9:06)
Lekarze okazali się dnem podczas ,,plandemii", służba zdrowia też.

Dodaj komentarz

kampania  |   spoleczna  |   hiv  |   test  |   szpital  |   walbrzych  |   informacje  |   wydarzenia  |   news  |  

Zaczęło się od wymiany zdań, skończyło w szpitalu

Porcelana Krzysztof upada. Siemoniak ''Obojętność rządzących jest...

W Świdnicy działa społeczna lodówka

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij