Menu

W Wałbrzychu pojawiły się nowe parkometry

Od 1 grudnia nowy operator przejmuje gminne miejsca parkingowe. 

W Wałbrzychu pojawiły się nowe parkometry
- Wraz z nowym operatorem na ulicach pojawiły się nowe parkometry, a w nich nowe rozwiązania. Od przyszłego czwartku za parkowanie będziemy mogli zapłacić kartą płatniczą oraz za pomocą BLIKA. Lokalizacja parkometrów nie ulegnie zmianie. - informuje na swoim fb Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 
 
 

red
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Tak to jest (20 maja 2023 10:52)
Cytuję użytkownika: Ada
Jak to jest że np. takie Świebodzice mogą mieć i komunikację i miejsca parkingowe za free?
Widocznie tam nie sięgają macki POwskiej ośmiornicy.
Jerzy Jacek Pilchowski (26 listopada 2022 16:44)
Cytuję użytkownika: Janusz Bartkiewicz
Płacimy podatek drogowy w cenie paliwa (28%), a więc pobieranie opłat parkingowych jest niczym innym jak haraczem wymuszanym pod groźbą kary.
Łał! Coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać, że prawdziwe nazwisko PO-wskiego Cara to Szacher-macher.
Janusz Bartkiewicz (26 listopada 2022 13:48)
Płacimy podatek drogowy w cenie paliwa (28%), a więc pobieranie opłat parkingowych jest niczym innym jak haraczem wymuszanym pod groźbą kary.
Barbra (24 listopada 2022 15:05)
Szelemej to złodziej i nie rób
Psychiatra (24 listopada 2022 13:03)
TYLKO DEBILE PŁACĄ KARTĄ A KRETYNI BLIKIEM
Ada (24 listopada 2022 8:14)
Jak to jest że np. takie Świebodzice mogą mieć i komunikację i miejsca parkingowe za free?
Fliper (24 listopada 2022 1:11)
Ciekawe ile ratuszowy faryzeusz przytulił za wejście nowego operatora. Przecież to miasto miało zarabiać(okradać na parkingach za pełne godziny gdzie ludzie po 15 lub 30 min.wykorzystują)
Jerzy Jacek Pilchowski (23 listopada 2022 20:57)
Cytuję użytkownika: Andrzej
A kto jest nowym operatorem?
To jest tajemnica. Wiadomo tylko, że trwają już poszukiwania następnego operatora gdyż taka jest "logika" tego co robi Car.
Bandyterka po walbrzysku (23 listopada 2022 20:53)
Zapłata kartą, bo opłata jest skrajnie wysoka i ludzie takiej gotówki nie będą nosić przy sobie.Stawka jak w centrum.Sopotu lub Zakopanego.I bandycki brak np 20 minut czy pół godziny. Tylko pełne godziny.A ile razy Srul poedrolił w telewizjach, że celemjest zwiększenie rotacji samochodów??
Starostwo (23 listopada 2022 19:26)
Cytuję użytkownika: Ratusz
Cytuję użytkownika: Maxx
Niech dadzą sku****le z urzędu, możliwość zapłacania za 30 i 15 minut. W innych normalnych miastach jest taka możliwość, a u nas taka dzicz.
Nikt nie zmusza cię do parkowania. Możesz jechać autobusem. Pozdrawiamy serdecznie.
Normalna osoba parkuje przy ul. Przemysłowej za free i nie płacze.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

parkometry  |   operator  |   miejsca  |   parkingowe  |   walbrzych  |   informacje  |   wydarzenia  |   news  |   w24  |  

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Nowa seria ''Tajemnic Dolnego Śląska''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij