Menu

History Hiking: Skarb znaleziony w stawie. Depozyt III Rzeszy

Twórcy History Hiking zabierają nas do Kamiennej Góry, na osiedle Antonówka. To tu podczas II wojny światowej działała niemiecka fabryka amunicji. Po wojnie interesowali się nią Rosjanie, Polacy, a także agenci CIA. W miejscu tym znaleziono niezwykły skarb. Co zawierał depozyt III Rzeszy?

History Hiking: Skarb znaleziony w stawie. Depozyt III Rzeszy

 

 

red
video: History Hiking
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Henitek (24 listopada 2022 15:42)
Tak na trzeźwo? W Jedlince zabrakło alkoholu?
Księgowy (24 listopada 2022 10:26)
Niestety w Czarciej RP burzy się pomniki zołnierzy którzy uratowali nas od krematoriów niemieckich a hołubi się symbolikę hitlerowską i toleruje banderowców.
Precz. (24 listopada 2022 4:47)
Za POkazywanie publiczne symboli hilerowskich niemiec powinien być § KK.

Dodaj komentarz

history  |   hiking  |   tworcy  |   kamienna  |   gora  |   skarb  |   dolny  |   slask  |   informacje  |   wiadomosci  |   odkrycia  |   tajemnice  |  

History Story: Narodziny Demona

Ukradł skarbonkę, przed policją ukrył się... w kanapie

History Story: Śmierć katom Polaków

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij