Menu

Przyjechali po Poloneza i zwiedzili Rynek

Każdy powód jest dobry, by odwiedzić wałbrzyski Rynek. Na kanale youtube "Gawrońscy" zmieszczono film z wyprawy do Wałbrzycha po Poloneza. 

Przyjechali po Poloneza i zwiedzili Rynek

 

 

red
video: youtube
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Katarzyna (26 listopada 2022 15:51)
Wałbrzych jest ładny z przodu ,ale lapiej nie zaglądać na budynki w centrum od tylu
SSSSSSSSSSSPIERDALAJ...... (26 listopada 2022 15:24)
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
TLUMY I BETONOZA. ZROBILI BETONOZE, BY ZNOW WYDAWAC KASE, BY JA LIKWIDOWAC. DOLINA BIEDY HEHEHEH
kretynie
Janusz Bartkiewicz (26 listopada 2022 13:42)
Z przodu błysk, z tyłu syf.
PREZYDENT TO DEBIL (26 listopada 2022 12:53)
TLUMY I BETONOZA. ZROBILI BETONOZE, BY ZNOW WYDAWAC KASE, BY JA LIKWIDOWAC. DOLINA BIEDY HEHEHEH

Dodaj komentarz

youtube  |   polonez  |   walbrzych  |   rynek  |   plac  |   magistracki  |   zwiedzanie  |   vlog  |   yt  |  

Wałbrzych: Zalegają za czynsz 6 mln zł i mieszkają ''na dziko''

Urbex w opuszczonych budynkach przy ul. Beethovena

Jest już pierwszy, profesjonalny teledysk zespołu Paranoja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij