Menu

Schwytany po 11 latach ukrywania się

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu. Pierwszy dotyczył sprawy z 2011 roku. Wtedy to mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych za jazdę w stanie nietrzeźwości. Drugi roku 2013 i uchylania się od obowiązku alimentacyjnego.

Schwytany po 11 latach ukrywania się
Funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyzna od dłuższego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami naszego kraju. W tym tygodniu dzięki informacjom operacyjnym ustalili, że 39-latek może chwilowo przebywać w Wałbrzychu i udali się pod wytypowany adres przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu.
 
Chociaż mundurowi wiedzieli, że mężczyzna jest w mieszkaniu, na początku - pomimo apeli policjantów i poinformowania mężczyzny o możliwości wyważenia przez funkcjonariuszy drzwi do mieszkania - poszukiwany nie chciał ich dobrowolnie otworzyć. Dopiero kiedy zobaczył, że na miejsce zdarzenia przyjechali strażacy ze specjalistycznym sprzętem, poddał się.
 
 
Wałbrzyszanin trafił już do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych na terenie kraju, celem odbycia zasądzonej przez sąd kary łącznej 2 lat pozbawienia wolności. A wszystko to przez poruszanie się pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niealimentację.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Nina (28 listopada 2022 7:09)
Cytuję użytkownika: Ani
Schwytać to se możesz karalucha
On też jest szkodnikiem;
Ani (25 listopada 2022 19:40)
Schwytać to se możesz karalucha

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   poszukiwany  |   zatrzymanie  |   alimenty  |   pijany kierowca  |  

Na oczach policjantów pijani 17-latkowie pobili znajomego

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Wypadek na Podgórzu, jedna osoba w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij