Menu

Pierwszy etap remontu ul. Ruchu Oporu

Kolejny niewielki, ale ważny dla okolicznych mieszkańców remont drogi w dzielnicy Biały Kamień. Tym razem prace ruszyły na ul. Ruchu Oporu.

Pierwszy etap remontu ul. Ruchu Oporu
Po zakończonym niedawno remoncie ul. 3 Maja tym razem przyszedł czas na kolejną drogę, której remontu od dawna nie mogli się doczekać mieszkańcy.
 
- Jest to odcinek bardzo ważny, był mocno zdegradowany od wielu lat. Mieszkańcy zwracali się do mnie z prośbą o pomoc, żeby wyrównać te dziury, poprawić chodniki. Dziś zaczyna się pierwszy etap prac na tej ulicy. Całość będzie robiona fragmentowo - mówi przewodniczący RWS Biały Kamień - Konradów Ryszard Nowak.
 
 
Drogowcy skupią się przede wszystkim na wymianie nawierzchni i krawężników. Prace prowadzone są na krótkim, ok 40-metrowym odcinku drogi. Całość będzie remontowana sukcesywnie w ramach dostępności środków.
 
- Wiemy, jaki jest budżet. Mamy koniec roku i ZDKiUM wygospodarował tyle środków, ile mógł - dodaje Ryszard Nowak.
 
 
 
Na remont czeka jeszcze wiele podobnych uliczek, nie tylko w dzielnicy Biały Kamień.
 
- Mieszkańcy Ludowej, Reja, Dubois, Miczurina, Wańkowicza też czekają na swoją kolej. Ja wierzę, że to się stanie, bo pan prezydent jest osobą słowną i te wewnętrzne uliczki też zostaną zrobione - zapewnia radny Nowak.
 
 
plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Janek (26 listopada 2022 13:32)
Skończcie 1 maja!!!!! od czwartku nikt nic nie robi. Maszyny stoją na boku drogi , a drogowców nie widać. Gdzie są drogowcy??????
kot (26 listopada 2022 11:50)
100m drogi i będzie robiona etapami??? trzeba chyba się wspiąć na szczyty zaangażowania technologicznego. technologia wyższa od technologii łopaty i gumofilca z dodatkiem czasami palnika to wyczyn!!!
Jacek (25 listopada 2022 22:28)
Ku... Mać. Na Asnyka, Harcerskiej, Reja, Ludowej, Pocztowej można zgubić zawieszenie a tępe chu...e robią remont Ruchu Oporu. Jakaś ważna pinda z ratusza tam mieszka czy o co chodzi?

Dodaj komentarz

Biały Kamień  |   remont  |   droga  |   ruchu oporu  |   prace remontowe  |   drogowcy  |  

Remont ulicy Ogrodowej pod dużym znakiem zapytania

Kandydaci Trzeciej Drogi

Gość Dnia - Paweł Mazur

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij