Menu

Branża fitness wspiera Zespół Szkół nr 7

Podpisano umowy partnerskie w Zespole Szkół nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej. 
Branża fitness wspiera Zespół Szkół nr 7
Uroczystość rozpoczął pokaz fitness uczniów klas technikum o profilu Technik Usług Żywienia o dodatkowej kwalifikacji Trenera Personalnego z elementami dietetyki.
 
- W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy realizację innowacji pedagogicznej w zakresie prowadzenia procesu treningu personalnego z elementami dietetyki.
Jednocześnie poszukiwaliśmy osób związanych z branżą fitness do wsparcia naszych działań w roli Patronów merytorycznych. - informują przedstawiciele szkoły
 
Obecnie młodzież poszukuje nowych form aktywności ukierunkowanej na zdrowy styl życia, kształtowanie sylwetki, rozwijanie tężyzny fizycznej 
 
- Nasza oferta skierowana jest do młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania, zdobywać wiedzę i umiejętności w zakresie treningu personalnego i dietetyki. Wielkie podziękowania dla naszych partnerów, dzięki którym uczniowie będą mieli możliwość trenować na nowoczesnym sprzęcie i rozwijać się pod okiem zawodowych trenerów. - informują przedstawiciele szkoły
 
 
Umowy Partnerskie podpisanie zostały z osobami związanymi z branżą fitness:  
 
Waldemarem Kujawą Prezesem Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Aqua Zdrój Spółka z.o.o.
 
Bartoszem Guranem Metro Flex/Muscle Power zawodowym trenerem i szkoleniowcem
 
Moniką Grajek FitKlub24 zawodowym trenerem i szkoleniowcem
 
Następnie goście zaproszeni zostali na drugą część uroczystości do sali restauracyjnej na Fit poczęstunek. Przygotowany został przez naszych uczniów pod kierunkiem nauczycieli zawodu Panie : Dominikę Lipiec, Grażynę Czernik, Katarzynę Kubiak, Martę Papiernik.
 

red
foto i info: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

szkola  |   podpisanie  |   umow  |   partnerskich  |  

Remont stadionu i ul. Ogrodowej, modernizacje i nowe mieszkania....

Głuszyca podsumowała miniony rok. W tym roku okaże się, czy są wody...

Nie będzie podwyżek opłat w przedszkolach i żłobkach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij