Menu

Podróbki z wałbrzyskiego targowiska w rękach policji

Policjanci zlikwidowali stoisko z podrobioną odzieżą na jednym z wałbrzyskich targowisk. Wszystkie ubrania posiadały zastrzeżone znaki towarowe i były sprzedawane jako oryginalne. Za tego typu proceder grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Podróbki z wałbrzyskiego targowiska w rękach policji
Przepisy jasno określają co grozi m.in. za wprowadzanie do obrotu produktów z podrobionymi znakami towarowymi.
 
Policjanci na jednym z lokalnych targowisk zobaczyli  stoisko, na którym mężczyzna sprzedawał podrabianą odzież. Były to bluzy, kurtki, buty, czapki i dresy znanych marek. Funkcjonariusze zatrzymali handlarza. Nieuczciwym sprzedawcą okazał się 46-latek, zamieszkały w powiecie wałbrzyskim.
 
 
 
Policjanci zabezpieczyli blisko 800 sztuk odzieży z podrobionymi znakami towarowymi. Wartość stra oszacowano wstępnie na ponad 100 tysięcy złotych. 46-latek odpowie przed sądem
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

LoLoBoLo (28 listopada 2022 11:41)
Wiadomo że to co sprzedają na targowiskach to jest podróbka. Żadna firma pokroju Adidas Puma etc. nie pozwoliła by sprzedawać rzeczy sygnowane własną marką gdzieś na zapyziały m targowisku między stoiskiem z kiełbasą na gorąco a budką z piwem
WOLNE SAD - JURNY STEFAN - TAKZE TEGO... WIECIE (25 listopada 2022 21:33)
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Księgowy
Silni wobec słabych a słabi wobec silnych.Polska policja chroni interesy zagranicznych firm ale z ochronę polskich interesów gospodarczych traktuje per noga.
zapomniales dodac, ze nadaje sie tylko do obstawiania ulic w wa-wie a w szczegolnisci na zoliborzu
Józef Pinior z Platformy Obywatelskiej skazany za poświadczenie nieprawdy w zeznaniach majątkowych. Sąd obniżył wyrok z pierwszej instancji i zawiesił wykonanie kary. Orzeczenie jest prawomocne. BUAHAHAHAHAHA. ZNOW WINNY ALE BEZ KARY. JAK 2 OSOBA W PANSTWIE, MARSZALEK SEJMU JURNY STEFAN NIESIOLOWSKI CO DZIWKAMI BYL OPLACANY. PO-JEBY AHAAAA... SWIECZUSZKE W REKE I NA MROZ BRONIC MAFII W TOGACH. PRAWORZADNOSC BUEHEHEHE. JAK MOZNA BYC AZ TAK PO-JEBANYM DEBILEM. PO-0EBANY DEBIL MYSLI, ZE JAK STANIE PRZED TYM SADEM, CO ZE SWIECZKA W REKU BRONI NA MROZIE. TO SAD BEDZIE DLA NIEGO LASKAWY JAK DLA PO-JEBOW. BUEHEHEHEHEHEHEHE. CO ZA k***a DEBILE HEHEHEHE. SZELEMEJ WIEDZIAL CO ROBI DAJAC ZA DARMO POWIERZCHCNIE REKLAMOWE KASCIE NA PRZYSTANKACH. p*****lONA PATOLOGIA. OSMIORNICA POLITYKOW I SEDZIOW. PO-JEBANA MAFIA. KORPUCJA DZIWKAMI 2 OSOBY W PANSTWIE, MARSZALKA SEJMU, JURNEGO STEFANA. SAD STWIERDZIL, ZE TAK BYLO, DZIWKI ZA KONTRAKTY. SAD UZNAL ZE KARY NIEBEDZIE. DLACZEGO? BO NIESIOLOWSKI, POMOAGAL ZDOBYWAC KONTRAKTY JAKO WIELOLETNI PRZYJACIEL, A NIE JAK POSEL I MARSZALEK SEJMU. JA p*****lE. PO-JEBY LUBIA TO, ZURKI, STULEJE, RZEPLINSKIE LUBIA TO. A NA KONIEC SENATOR RULEWSKI Z PO: NO SKORO SAD UNIEWINNIL SAWICKA, TO SEDZIA MUSIAL BYC NASZ: https://www.youtube.com/watch?v=Jjo-cJFCY28
kolo (25 listopada 2022 20:44)
Cytuję użytkownika: Księgowy
Silni wobec słabych a słabi wobec silnych.Polska policja chroni interesy zagranicznych firm ale z ochronę polskich interesów gospodarczych traktuje per noga.
zapomniales dodac, ze nadaje sie tylko do obstawiania ulic w wa-wie a w szczegolnisci na zoliborzu
Księgowy (25 listopada 2022 20:31)
Silni wobec słabych a słabi wobec silnych.Polska policja chroni interesy zagranicznych firm ale z ochronę polskich interesów gospodarczych traktuje per noga.

Dodaj komentarz

podrobki  |   ubrania  |   targowisko  |   walbrzych  |   112  |   997  |  

Podgórze: Wyburzają dawne kino przy ul. Niepodległości (FOTO/VIDEO)

W Wałbrzychu powstanie kolejne Lokalne Centrum Biznesu WSSE

Zamordował małego psa, bo go ugryzł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij