Menu

Najwyższa Jakość Quality International dla Świdnicy

Tytuł Laureata i medal Najwyższa Jakość Quality International przyznano Świdnicy za działania inwestycyjne w zakresie poprawy infrastruktury sportowej i rekreacyjnej. To już dziewiąty medal QI dla gminy, dlatego też otrzymała ona wyróżnienie specjalne - statuetkę Diamentu QI 2022.

Najwyższa Jakość Quality International dla Świdnicy

Nagrody wręczone zostały podczas Europejskiego Forum Biznesu w Katowicach. W imieniu miasta odebrała je prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska.

Kapituła konkursu zwróciła uwagę na dwie świdnickie inwestycje, czyli modernizację kompleksu basenów letnich oraz przebudowę ulicy Polna Droga. Środki na oba zadania w całości pochodziły z budżetu miasta.

Program Najwyższa Jakość QI jest organizowany od 16 lat. Od początku jego celem jest wskazanie i wyróżnianie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Program patronatem objęli: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Instytucje patronujące, nie związane z żadnym podmiotem gospodarczym, gwarantują bezstronność oceny. Głównym organizatorem wydarzenia jest wydawca „Forum Biznesu”.

Hasło tegorocznego Europejskiego Forum Biznesu to "Gospodarka w niepewnych czasach - wyzwania, zagrożenia, szanse", podobnie jak w latach poprzednich podczas debat i dyskusji rozmawiano na ważne dla samorządów i przedsiębiorców tematy. Poruszono m.in. zagadnienia dotyczące: cyberbezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju, ekologii, ochrony zdrowia, bezpieczeństwa pracowników i konkurencyjności polskiej branży turystycznej.kat
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Produkowali pornografię z udziałem dzieci - sąd przedłużył areszt

Nie będzie kary dla prokuratora, który goły i pijany spacerował po...

Zabił psa - zapadł wyrok bezwzglęgnego więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij