Menu

Pełna sala na koncercie Słonia w Świdnicy [FOTO]

Sobotni występ Słonia w Klubie Bolko w Świdnickim Ośrodku Kultury  przyciągnął komplet publiczności. Raper zaprezentował przekrojowy set, łącznie z najnowszym singlem “Zero Absolutne”.
 

Pełna sala na koncercie Słonia w Świdnicy [FOTO]

Na scenie towarzyszył mu Smok i DJ Soina, który fantastycznie rozgrzał publiczność energetycznym setem. Lokalną scenę reprezentowały Kartki z Rejonu, Pe., FaFik i Slime.

Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu Świdnickich Recenzji Muzycznych. Trwa nabór tekstów, które pomogą zaplanować repertuar koncertowy Świdnickiego Ośrodka Kultury a najlepszym autorom zapewnią nagrody finansowe z puli 2000 zł. Szczegóły konkursu i zapowiedzi kolejnych występów znajdziecie TUTAJ.

opr. adm
foto: Maciek Dziedzic (użyczone ŚOK)
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

koncert  |   muzyka  |   Słoń  |   kultura  |   ŚOK< Świdnica  |   Klub Bolko  |   rap  |  

Świebo Hip-Hop Fest ''Posse Cut'' - 15 raperów w jednym utworze

Prawie 220 tys. zł - Wałbrzych pobił swój rekord WOŚP

WOŚP w Głuszycy - będzie się działo

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij