Menu

Mikołajkowa Parada Strażaków

Mikołajkowa Parada Strażaków w Boguszowie Gorcach już w niedzielę (4 grudnia). Zapraszamy też na Plac Odrodzenia - zobaczycie miejską choinkę. Nowym elementem imprezy jest oczekiwanie na przybycie Mikołaja przed remizą OSP Gorce podczas którego ochotnicy zapewnią dodatkowe atrakcje dla dzieci.

 

Mikołajkowa Parada Strażaków

Już 4 grudnia Ochotnicza Straż Pożarna Gorce zorganizuje trzecią „Mikołajkową Paradę Strażaków”. W pierwszą niedzielę grudnia do Boguszowa-Gorc ponownie zawita Mikołaj ze swoimi pomocnikami – strażakami z OSP Gorce. Tego dnia dzieci mogą liczyć na dobrą zabawę, moc słodkości oraz obejrzenie pojazdów strażackich w innym niż na co dzień wydaniu. Konwój mikołajkowy przejedzie ulicami Boguszowa-Gorc i odwiedzi wszystkie dzielnice. Tym razem ochotnicy zadbali także o inne atrakcje - w oczekiwaniu na przybycie Mikołaja od godz. 14:00 do 16:00, przy remizie odbędą się warsztaty z niespodziankami, konkursy, gry i zabawy. Podobnie jak w zeszłym roku Mikołaj zawita także na Plac Odrodzenia, gdzie po raz pierwszy zabłyśnie miejska choinka.

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij