Menu

Jest zimno, a nie mogą palić, bo jest remont kominów

Mieszkańcy kamienicy na Białym Kamieniu są zbulwersowani. Dziś w ich budynku miał rozpocząć się remont kominów. Mieszkańcy obawiają się, że zostaną bez ogrzewania.

Jest zimno, a nie mogą palić, bo jest remont kominów

 Dlaczego remont jest przeprowadzany w sezonie grzewczym? Wysłalismy pismo do MZB i czekamy na odpowiedź. 

- Bezwzględny zakaz palenia w piecach. Albo ktoś żartuje, albo brak szacunku dla lokatorów budynku przy ulicy Komuny Paryskiej 1 w dzielnicy Biały Kamień. Sezon grzewczy już trwa a tu taka niespodzianka. Takie rzeczy wykonuje się poza sezonem grzewczym. - informuje mieszkaniec

 

 


red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

adasdawdsa (29 listopada 2022 18:25)
. . . . . .
Księgowy (29 listopada 2022 15:43)
Niestety wszystkie sensowne firmy MZB zniechęcił do współpracy. Ale podpowiem: Na zachodzie europy w takich przypadkach ogrzewa się kamienicę agregatem grzewczym na przyczepie stawianej koło budynku. Jednak wynajęcie takiego agregatu plus totumfackich MZB kosztuje więcej niż zapłacenie sensownej firmie za remont, mimo że żądała większej zapłaty za roboty ale w lecie. Ot , durnota zarządcy ale i mieszkańców bo nie pilnują swojego.
KrwawyLoLo (29 listopada 2022 14:06)
W całym Wałbrzychu powinni zarządzić remont kominów zimą i kwestia smogu, braku węgla sama by się rozwiązała
Jan (29 listopada 2022 12:57)
Paranoja! Kto czeka z przebudową kominów do zimy?
Goldmann,, (29 listopada 2022 7:25)
,,zobaczcie ile zarabiają ,,za nic w radzie nadzorczej mzb ,,,,,można,???? ,,, można,,,,,,i kto zasiada,,??? ,,,Sami swoi,,,od obrzezanego,,,
Kolo (28 listopada 2022 21:49)
Berety jak jaja
Klaudia (28 listopada 2022 20:53)
Bo zima jest po to by było zimno.

Dodaj komentarz

remont  |   kominow  |   sezon  |   grzewczy  |   walbrzych  |   czytelnicy  |   mieszkancy  |  

Stary Zdrój: Około 130 dzieci dostało paczki

Włączono lampki na choince, a prezydent rozdawał cukierki (FOTO)

Turyści utknęli w Karkonoszach. Pomógł GOPR

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij