Menu

Frontem do klienta: ZUS za 11 mln. zł.

Dokładnie 11,5 mln zł. kosztował remont budynku ZUS-u w Dzierżoniowie. Budynek
po kompleksowej modernizacji jest jednym z najnowocześniejszych w regionie.
 

Frontem do klienta: ZUS za 11 mln. zł.

Po kilkunastomiesięcznej przerwie ZUS wrócił do swojej stałej siedziby przy ulicy Andresa 6A. Mieszkańcy Dzierżoniowa są przyjmowani w nowoczesnym budynku.

- Inwestujemy mocno w nowe technologie, mamy mZUS, mamy nowoczesne sale obsługi klientów. Stawiamy mocno na rozwiązania online ale nie rezygnujemy z tradycyjnej obsługi naszych klientów - mówi Mariusz Jedynak członek zarządu ZUS.

- Cały budynek powiększył się aż o 320 m kw. I to właśnie w tej dobudowanej części jest zlokalizowana nowoczesna, klimatyzowana, wygodna sala obsługi klientów. Cały budynek został też gruntownie przebudowany – mówi Iwona Kowalska-Matis regionalny rzecznik prasowy ZUS na Dolnym Śląsku.

Ponad 200-metrowa sala spełnia wszystkie nowoczesne standardy obsługi klientów. Dla osób niedosłyszących zamontowano system wspomagania słuchu, który umożliwia odbiór czystego i wyraźnego dźwięku poprzez cewkę telefoniczną, w którą wyposażony jest niemal każdy aparat słuchowy. A dla osób niedowidzących czytane za pomocą zmysłu dotyku tyflomapy oraz oznakowanie w języku Braille’a. Zadbano też o niepełnosprawnych – nie ma barier architektonicznych. Drzwi wejściowe otwierają się automatycznie, a cały obiekt jest monitorowany. Budynek jest energooszczędny.

Remont budynku wyniósł 11,5 mln zł. Prace trwały 15 miesięcy.adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Biurwa (29 listopada 2022 11:42)
Front jest do klienta, to wiadomo co jest do pracownika.Facet z Zarządu nie miał nic wspólnego z remontem prócz utrudniania, ale otwierać przyjechał.

Dodaj komentarz

ZUS  |   Dzierżoniów  |  

Trzy osoby nie żyją. Tragiczny wypadek pod Dzierżoniowem

Ponad 100 tys. cudzoziemców pracuje na Dolnym Śląsku

Coraz chętniej odwiedzamy ZUS z domu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij