Menu

50 lat razem...

Na żaden medal nie pracuje się tak długo - przeszło 18 250 nocy i dni! Jubileusz Złotych Godów w Mieroszowie.

50 lat razem...
Wspólnie z najbliższymi, 25 listopada w Sali im. Włodka Szomańskiego w Mieroszowie obchodzony był Jubileusz Złotych Godów. 50 rocznicę pożycia małżeńskiego obchodziło 14 par. 
 
Szczęśliwe pary odnowiły przysięgę małżeńską i odebrało z rąk burmistrza Mieroszowa Andrzeja Lipińskiego oraz sekretarz Ewy Kisztelińskiej odznaczenia oraz gratulacje:
 
1. Państwo Krystyna i Roman Barnowscy
2. Państwo Zofia i Zbigniew Górnikowscy
3. Państwo Antonina i Jan Gałązka
4. Państwo Ewa i Lech Kamińscy
5. Państwo Teresa i Wiesław Kamińscy
6. Państwo Zofia i Marian Kucharscy
7. Państwo Krystyna i Józef Kucharscy
8.Państwo Anna i Jerzy Odlewany
 
 
9. Państwo Jan i Barbara Parszuto
10. Państwo Regina i Kazimierz Pańczak
11. Państwo Maria i Edward Rakowscy
12. Państwo Irena i Franciszek Różnowicz
13. Państwo Barbara i Stefan Rogulscy
14. Państwo Irena i Leszek Szydłowscy
 
Na żaden medal nie pracuje się tak długo - przeszło 18250 nocy i dni!

Uroczystość uświetniły występy Dzieci z Przedszkola Miejskiego w Mieroszowie, uczennice ze Szkoły Podstawowej w Mieroszowie - Hania Dudzie i Ania Busz oraz zespół Irysy z akompaniamentem Michała Leszko.
 

 

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16

Komentarze

Tey (29 listopada 2022 17:15)
Oni już w nocy mają luz
Jonasz (29 listopada 2022 13:26)
Kolejny zabobon. A czemu licza od ślubu? Oczywiście kościelnego bo wtedy tylko takie były. Teraz to niewielu będzie takich.

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij