Menu

Zwiedzili TVN i Warszawę

Uczniowie z 6 gmin powiatu wałbrzyskiego poznawali Warszawę. Odwiedzili między innymi telewizję TVN. Wcześniej do stolicy pojechali uczniowie z  gmin Boguszów-Gorce, Głuszyca i Walim, teraz uczniowie z gmin Mieroszów, Stare Bogaczowice i Szczawno Zdrój.

Zwiedzili TVN i Warszawę

Program wycieczki obejmował wjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki, zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, przejazd metrem oraz nocny spacer po Warszawie z uwzględnieniem jej najważniejszych miejsc i zabytków, m.in. Getto Warszawskie, Plac Zamkowy, Grób Nieznanego Żołnierza, Park Saski oraz siedzibę Prezydenta Rzeczypospolitej Polski.

Z dużą radością spotkała się wizyta w telewizji  TVN, uczniowie z powiatu wałbrzyskiego odwiedzili program Ranking Mazura, spotkali się także z dziennikarzami – Rafałem Wojdą, Dagmarą Kaczmarek – Szałkow, Dianą Rudnik i Małgorzatą Kukułką.
Arleta Zalewska – reporterka TVN24 odsłoniła kulisy swojej codziennej pracy.

Wycieczki zrealizowano w ramach projektu „Edukacja przez inspiracje na lata 2019-2024” Realizacja wycieczek możliwa była dzięki współpracy gmin – Walim, Boguszów Gorce, Stare Bogaczowice, Mieroszów, Głuszyca oraz Szczawno Zdrój oraz udzieleniu pomocy finansowej na ten cel przez Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu.

opr. kat
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

xsdS (4 grudnia 2022 2:02)
zwiedzali siedlisko PZPR

Dodaj komentarz

Powiat Wałbrzyski  |   Walim  |   Bogusów Gorce  |   Szczawno Zdrój  |   Mieroszów  |   TVN  |   Warszawa  |  

Koncert: Piwnica pod Baranami

Marek Ćmikiewicz kandydatem na burmistrza Szczawna - Zdroju

Gość Dnia - Mirosław Lech

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij