Menu

Oszczędzamy - Iluminacje świąteczne miesiąc krócej

Wielu z nas nie wyobraża sobie świątecznej atmosfery bez ulicznych iluminacji. Te pojawią się na ulicach Wałbrzycha, a ich ilość będzie porównywalna do tych w minionych latach. 

Oszczędzamy - Iluminacje świąteczne miesiąc krócej

Iluminacje będą wisieć o miesiąc krócej i znikną zaraz po święcie Trzech Króli czyli 7 stycznia. 

 

 

Mają na to wpływ rosnące ceny energii. W wielu polskich miastach całkowicie zrezygnowano z tego typu ozdób. Już w październiku prezydent Wałbrzycha informował, że Wałbrzych chce zachować świąteczny nastrój. 

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Krzysiek (1 grudnia 2022 6:08)
Cytuję użytkownika: ja
jak rzyć panie premierze
Chodzić do szkoły!
Jacek (1 grudnia 2022 5:03)
k**wizja dostała kolejne ogromne dofinansowanie, żeby pis znowu dalej mógł kłamać w telewizji publicznej
ja (30 listopada 2022 18:59)
jak rzyć panie premierze

Dodaj komentarz

iluminacje  |   swieta  |   walbrzych  |   oszczedzanie  |   energia  |   ozdoby  |   swiateczne  |  

Już w ten weekend premiera teledysku zespołu Paranoja

Budżetu Obywatelskiego ma nie być. Mogą być podwyżki dla urzędników...

Maturzyści zatańczyli Poloneza w wałbrzyskim Rynku (FOTO/VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij