Menu

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wiemy, jak będzie wyglądać Osiedle Nowe Rafio przy ul. Piasta w Wałbrzychu. Powstanie tu 121 komfortowych mieszkań.

 

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Osiedle wybudowane zostanie u podnóża góry Chełmiec w pobliżu terenów rekreacyjnych, stadionu i Aqua Zdroju. Powstanie 121 komfortowych mieszkań - 1, 2 3 i 4 pokojowych. To pierwszy etap budowy. Niegdyś mieściły się tu Zakłady Przemysłu Odzieżowego Rafio, ruszyła już rozbiórka obiektów po zakładzie. 

Czytaj też:
Ruszyła rozbiórka dawnych zakładów Rafio

 

 

adm
foto: Arkop Developer
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8

Komentarze

Rafał (2 grudnia 2022 17:58)
Cytuję użytkownika: ***** ***
Cytuję użytkownika: Rafał
Kolejny chów klatkowy
Na Sybir cie zapraszam, tak zaludnienie jest niewielkie.
dzięki za zaproszenie w twoje rodzinne strony, ale nie skorzystam
Rafał (2 grudnia 2022 17:52)
Cytuję użytkownika: fliper
Cytuję użytkownika: Rafał
Kolejny chów klatkowy
Stamtąd się wywodzisz to nie marudź
i tu się pajacu mylisz, a teraz wracaj do swojej nory z grzybem
***** *** (2 grudnia 2022 17:04)
Cytuję użytkownika: Rafał
Kolejny chów klatkowy
Na Sybir cie zapraszam, tak zaludnienie jest niewielkie.
DYKTATURA KACZYZMU - ALE JAJA (2 grudnia 2022 16:26)
MACIEK DOBROWOLSKI DOSTAL 7.5 TYS ZŁOTYCH ODSZKODOWANIA, ZA 40 MIESIECY W ARESZCIE BEZ POSTAWIONYCH ZARZUTOW. WYROK WYDAL SEDZIA GACIAREK. BABCIA KASIA DOSTAJE 20 TYS ODSZKODOWANIE ZA 1 NOC W RESZCIE. NIESIOLOWSKI ZOSTAL UNIEWINNIONY ZA TO ZE WYRUCHAL 36 PROSTYTUTEK ZA KONTRAKTY W SPOLKACH PANSTWOWYCH, UNIEWINNIONY, BO KONTRAKTY ZALATWIAL NIE JAKO POSEL CZY MARSZALEK SEJMU, TYLKO JAKO PRZYJACIEL BIZNESMENOW OD PROSTYTUTEK. KRWAWY DYKTATOR KACZOR, ZOSTAL SKAZANY PRZEZ PODLEGLE I PODPORZADKOWANE MU SADY NA 700 TYS ODSZKODAWANIA, ZA OBRAZE WOJTA Z CHOBIELINA. SWIECZKA W DLON I NA MROZ BRONIC WOLNYCH SADOW. PS. NIE ZAPOMNIJCIE WZIAC DZIECI, BY OD MALEGO WIEDZIALY PO CO SA W TYM KRAJU, BY JAK TATUS I MAMUSIA SLUZYLI ZYDOM I KOMUCHOM.
fliper (2 grudnia 2022 15:41)
Cytuję użytkownika: Rafał
Kolejny chów klatkowy
Stamtąd się wywodzisz to nie marudź
Rafał (2 grudnia 2022 13:12)
Kolejny chów klatkowy

Dodaj komentarz

Budują się nowe mieszkania przy ul. Traugutta

Ruszyła budowa mieszkań na ul. Traugutta

Coraz przyjemniej mieszkać w centrum Wałbrzycha

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij