Menu

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Chcieli dać mu nauczkę. Najpierw go pobili, później ściągnęli mu spodnie i majtki, zabrali telefon komórkowy i pieniądze i zostawili na mrozie. Trzej mieszkańcy Głuszycy są już w rękach policji, grozi im nawet 12 lat więzienia.
 

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Zatrzymani to trzej mieszkańcy Głuszycy w wieku od 35 do 41 lat. Jak ustaliła policja, mężczyźni pili z pokrzywdzonym 33-latkiem alkohol. Jeden z nich był z pokrzywdzonym skonfliktowany. Mężczyźni pobili 33-latka, okradli i rozebrali.

- Aby dać nauczkę 33-latkowi , zdjęli z niego spodnie i bieliznę oraz ukradli telefon komórkowy, gotówkę i dokumenty. Ostatecznie uciekli z miejsca zdarzenia pozostawiając pokrzywdzonego na mrozie. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Mężczyzna na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń. Mundurowi zatrzymali dwóch agresorów jeszcze tego samego wieczora, trzeci wpadł w ręce policji dzień później.

- Cała trójka usłyszała zarzuty rozboju, spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu u pokrzywdzonego oraz kradzieży dokumentów. Mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 12. - informuje komisarz Marcin Świeży.adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

klawisz (2 grudnia 2022 23:43)
Cytuję użytkownika: Tre
Teraz to Wam przygłupy będą gacie ściągać ale w celi!!!!
I do tego sztuczka z mydłem pod natryskiem ;)
ROBERT (2 grudnia 2022 17:02)
Dozywotka dla nich. Jak nie mogą pić alkoholu to mleko pić debile.
Xyz (2 grudnia 2022 14:49)
Cytuję użytkownika: Obywatel
PDW- patusy do więzienia, powinno się jakaś czystkę zrobic w Wałbrzychu i okolicach z ludzi gorszego sortu
Popieram
Obywatel (2 grudnia 2022 13:18)
PDW- patusy do więzienia, powinno się jakaś czystkę zrobic w Wałbrzychu i okolicach z ludzi gorszego sortu
Borysław (2 grudnia 2022 11:42)
Głuszyca wszystko jasne....co się można spodziewać po Parolach pokoleniowych.....
benk (2 grudnia 2022 11:33)
Żeby tylko gacie ściągali,a nie doustnie dawali!
Tre (2 grudnia 2022 10:19)
Teraz to Wam przygłupy będą gacie ściągać ale w celi!!!!

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   pobicie  |  

Akcja ''Trzeźwość'' - jeden kierowca pod wpływem alkoholu

Wałbrzyscy policjanci dostali nowe quady

Zamordował małego psa, bo go ugryzł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij