Menu

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego wałbrzyszanina

Wałbrzyscy policjanci dziękują za pomoc w poszukiwaniach zaginionego 34-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna odnalazł się... w Łodzi.


 

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego wałbrzyszanina

W środę informowaliśmy, o poszukiwaniach zaginionego 34-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez rodzinę 27 listopada, a w związku z tym, że poważnie choruje, było podejrzenie, że coś mogło mu się stać. Najbliżsi  zwrócili się z apelem do policji, a funkcjonariusze ostatecznie do mieszkańców.

- Poszukiwania zakończyły się szczęśliwie i mężczyzna dzięki zgromadzonym przez mundurowych informacjom został odnaleziony na terenie Łodzi przez miejscowych funkcjonariuszy. Wałbrzyscy policjanci dziękują za każdy sygnał i pomoc w tej sprawie. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej komendy.

adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Misiek (5 grudnia 2022 16:34)
Wp*****l dostał?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   zaginiony  |  

Z zemsty podpalił jej samochód

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij