Menu

W Zamku Książ jak w bajce (FOTO)

Tym razem floryści udekorowali Zamek Książ na Święta Bożego Narodzenia. Zamkowe przestrzenie robią wrażenie, wyglądają jak z bajki. Zobaczcie sami. 

 

W Zamku Książ jak w bajce  (FOTO)
opr. adm
foto: Zamek Książ
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20

Komentarze

PARTIA PO JEST JAK RTEC - BANDA CHUJA (3 grudnia 2022 11:30)
A GDZIE SZOPKA WIGILIJNA. WY WIECIE W OGOLE CO TO JEST BOZE NARODZENIE? BALWANY, KSIEZNICZKI? CO TO ZA BZDURY STALINOWSKIE I HITLEROWSKIE?? GDZIE SZOPKA BETLEJEMSKA, MARYJA, JOZEF, JEZUS? BOZE NARODZENIE Z BA;LWANAMI? TO CHYBA BALWANY PRZYGOTOWALY.
viaz (3 grudnia 2022 7:37)
Zabska przebrana za balwana ale jaja

Dodaj komentarz

Zamek Ksiaż  |   święta  |   choinka  |   Boże Narodzenie  |  

Pół miliona turystów odwiedziło podziemia Zamku Książ

Książ: Mistrzostwa Polski we wspinaniu się po drzewach

Policja podsumowała świąteczny weekend. Sporo pijanych kierowców

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij