Menu

Zaglądamy do tuneli na S3

Praca przy budowie drogi ekspresowej S3 wre... Dziś zaglądamy do tuneli i sprawdzamy postęp prac. Budowa tuneli robi wrażenie...

Zaglądamy do tuneli na S3Zobacz też:
Zaglądamy na budowę drogi S3 (FOTO)

adm
foto: GDDKiA
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Balcerek (5 grudnia 2022 13:44)
Taj trzymać PIS. Trolle antypolskie peowskie zawsze będą pluć jadem nienawiści na wszystko co robi rząd i Polska.
Roman 500 000 (4 grudnia 2022 15:41)
Phi...w Wałbrzychu mamy tunel Pełcznicy i naprawiony Sobiecinki.Imieniem Srula Wielkiego.
Chciałbym wjechać w ten ciasny tunel (4 grudnia 2022 9:34)
Spójrzcie na ten ciasny i ciemny tunel robi wrażenie
xsdS (4 grudnia 2022 1:59)
POmarszczeni dużo robią dla POlski hahahahah
ktoś (3 grudnia 2022 18:52)
koniec pis jest nie unikniony . czas na poleksid . i likwidacje parlamentu europejskiego.
ktoś (3 grudnia 2022 18:46)
pis nic nie zrealizował
Goldmann,, (3 grudnia 2022 15:29)
,,,,kolejna udana i realizowana inwestycja przez PRAWO O SPRAWIEDLIWOŚĆ,,,a ta niedojda ekranówka,,tych POje,,,,,,,,mych nieuków,,,to żal.pl,,,,
Mat (3 grudnia 2022 13:03)
Robi wrażenie

Dodaj komentarz

S3  |   GDDKiA  |  

Zaglądamy na budowę drogi S3 (FOTO)

Wypadek na S3. Na szczęście to tylko ćwiczenia

Tak powstaje S3 (Bolków - Kamienna Góra) FOTO

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij