Menu

Choinka w Boguszowie. Lampki włączył Mikołaj

Kilkuset mieszkańców Boguszowa przywitało Świętego Mikołaja, który wraz z Mikołajowym Konwojem strażaków z OSP Gorce, przyjechał do rynku.  W gorącej atmosferze Mikołaj włączył lampki na choince. 

Choinka w Boguszowie. Lampki włączył Mikołajadm
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15

Komentarze

Dobromierz (5 grudnia 2022 0:47)
Brawo OSP Gorce-jak co roku super Mikolajki. To sie chwali a Boguszow to tylko wciaz wyciaga lapy po pieniadze do swojej remizy jak by sami w powiecie byli... Nie widac ich na rynku;(
Anna (5 grudnia 2022 0:19)
Wielka czesc naszym burmistrzyniom za taka olimpiade cudowna.Trwajcie Nam nadal jak najwiecej kadencji,jeszcze ze cztery przynajmniej.
Kl (4 grudnia 2022 23:24)
Choinka przepiękna! Ludzi mnóstwo ,dzieciaki zadowolone, wielka frajda!

Dodaj komentarz

Boguszów Gorce  |   po sąsiedzku  |   choinka  |   Mikołaj  |  

Pięć lat więzienia za znęcanie się nad dziećmi

Boguszów rozbudowuje monitoring miejski

Poświąteczna zbiórka choinek w Boguszowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij