Menu

Barbórka: Karczma Piwna w Starej Kopalni

Po uroczystej mszy w Kościele pw. Aniołów Stróżów i Paradzie Górniczej, która przeszła ulicami miasta, gwarkowie świętują w Starej Kopalni podczas Tradycyjnej Karczmy  Piwnej.
Barbórka: Karczma Piwna w Starej Kopalni

Zobacz też:
Parada Górnicza w Wałbrzychu (FOTO)

adm
 
 
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30
Zdjęcie 31
Zdjęcie 32

Komentarze

Janek (5 grudnia 2022 19:58)
Czyżby byli z biedaszybów.... bo tylko tam są teraz górnicy.... a ta reszta 23 lata po zamknięciu ostatniej kopalni... co to za górnicy... to przebierańcy
Marek (5 grudnia 2022 13:47)
Rownie dobrze można zorganizować w Wałbrzychu dożynki!!!Wartośc ich bedzie taka sama jak hitowej "Barbórki"????
Walbrzyszanin (5 grudnia 2022 12:32)
Śmiać się czy płakać?
Wik (5 grudnia 2022 9:23)
Cytuję użytkownika: Monthy Phyton
Co oni świętują ? Że Wałbrzych nazywany jest Doliną Biedy??? Że sprytnie Rząd zamknął wszystkie kopalnie w tym rejonie i ludzi wystawił d... do wiatru? Pasibrzuchy z nadzoru dostały grube odprawy a zwykli górnicy stracili zdrowie... No pogratulować i nic tylko się bawić.
Wałbrzyscy górnicy to elita baraniej zagrody, dali się wydymac i są z tego dumni... cóż nikt normalny górnikiem nie zostawał...
Monthy Phyton (5 grudnia 2022 8:49)
Co oni świętują ? Że Wałbrzych nazywany jest Doliną Biedy??? Że sprytnie Rząd zamknął wszystkie kopalnie w tym rejonie i ludzi wystawił d... do wiatru? Pasibrzuchy z nadzoru dostały grube odprawy a zwykli górnicy stracili zdrowie... No pogratulować i nic tylko się bawić.
Pulmonolog (5 grudnia 2022 8:30)
Ci co nie dbali o siebie poumierali . Napisz ilu znasz gorników że wszysykich lekcewarzysz. Jadem kąsasz . Ogarnij się . Prawdziwuch gorników w Wałbrzychu i okolicy jestjeszcze dużo. Poprostu się ODP od kopalniaków .
Górnik Wałbrzych (5 grudnia 2022 7:19)
Prawdziwych górników na tej karczmie można było policzyć na jednej ręce reszta bo banda tumanów radnych i podpierdułek Górniczych Prawdziwy górnik prawie niema płuc i ma z 70 lat a te pijaczki wałbrzyskie kupili bilet za 20 złotych i udają Górników Tragedia

Dodaj komentarz

Barbórka  |   Górnicy  |   Karczma Piwna  |  

Wałbrzych: 29 lat temu wyjechał ostatni węgiel z Chrobrego

38. Rocznica tragedii górniczej w KWK Wałbrzych

Bass dla burków. Zebrali ponad tysiąc złotych na schronisko

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij