Menu

Na Piaskowej Górze już świątecznie

Wielka choinka stanęła już na Piaskowej Górze, obok kultowego zegara. W mieście pojawia się coraz więcej świątecznych akcentów. Niestety, z powodu oszczędności w tym roku iluminacje będą nas cieszyć o miesiąc krócej. 

Na Piaskowej Górze już świątecznie

Czuć już świąteczny klimat. W sklepach widać już świąteczne towary, w radiu słychać świąteczne piosenki a w miastach pojawiają się choinki i iluminacje. Dosłownie kilka minut temu postawiono wielką choinkę na Piaskowej Górze - stanęła obok kultowego już zegara. Na Piaskowej Górze przy Starej Kopalni i w rynku pojawiły się już wielkie bombki. Gdy przejdziecie przez rynek i Plac Magistracji zobaczycie illuminacje, które są już zamontowane. Zła informacja jest taka, że w tym roku będą wisieć o miesiąc krócej i znikną zaraz po święcie Trzech Króli czyli 7 stycznia. Wszystko z powodów oszczędności. Piękne choinki możecie obejrzeć w Zamku Książ - (szczegóły TUTAJ). Choinka stoi już na najwyżej położonym w Polsce rynku - rynku w Boguszowie Gorcach. Światełka w niedzielę włączył... Święty Mikołaj.

Czytaj też:
Oszczędzamy - Iluminacje świąteczne miesiąc krócej
Choinka w Boguszowie. Lampki włączył Mikołaj
W Zamku Książ jak w bajce

adm
foto: mg/ Zamek Ksiaż/adm
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Maria (5 grudnia 2022 14:59)
Gdyby jeszcze ten kultowy zegar wskazywał z każdej strony prawidłowy czas.

Dodaj komentarz

Piaskowa Góra  |   choinka  |   święta  |   Boże Narodzenie  |  

Skwer im. Alfonsa Szyperskiego na Piaskowej Górze

Poświąteczna zbiórka choinek w Boguszowie

Miasto oszczędza na prądzie. Choinki zniknęły

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij