Menu

Pijany radny spowodował kolizję - miał 3 promile

Alkomat pokazał 2,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pijany radny powiatu wałbrzyskiego spowodował kolizję. Radny jest też dyrektorem jednej z instytucji kultury w Wałbrzychu.

Pijany radny spowodował kolizję - miał 3 promile
- W niedzielę wieczorem policjanci otrzymali zgoszenie o kolizji drogowej w Czarnym Borze, gdzie 47-letni mężczyzna podczas cofania swoim samochodem miał uderzyć w inny zaparkowany pojazd. Niestety mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego był niechlubnym rekordzistą tego weekendu. Wykonane badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miał on 2,94 promila - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 
 
 

Zatrzymany radny powiatu wałbrzyskiego, jest też dyrektorem Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Wałbrzyski Urząd Miasta wydał oświadcenie w tej sprawie 

Sytuacja jaka wydarzyła się wczoraj, nie powinna mieć miejsca. Zachowanie dyrektora jednej z instytucji miejskich było skandaliczne, skrajnie niepowiedzialne i stanowczo je potępiamy. Władze miasta utraciły zaufanie do dyrektora instytucji i nie wyobrażają sobie dalszej współpracy.

                                           Edward Szewczak, rzecznik prasowy UM Wałbrzych


adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

112  |   policja  |   pijany kierowca  |  

14-latka handlowała amfetaminą

Znasz ich? Tych mężczyzn szuka policja

Ukradł matce węgiel. Grozi mu 15 lat

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij