Menu

Znalazł telefon i nie oddał. Grozi mu rok więzienia

45-letni wałbrzyszanin przywłaszczył sobie znaleziony w autobusie telefon komórkowy. 

Znalazł telefon i nie oddał. Grozi mu rok więzienia

Pokrzywdzona kobieta przez swoją nieuwagę pozostawiła w autobusie telefon komórkowy o wartości 900 złotych. Liczyła, że ktoś, kto go odnajdzie, przekaże do biura rzeczy znalezionych. Tak się jednak nie stało, dlatego 57-latka zgłosiła się na policę.

 

 

45-letni wałbrzyszanin przyznał się do przywłaszczenia telefonu komórkowego i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo odpowie teraz przed sądem. Za kratami więzienia może spędzić rok. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie.
 
- Przypominamy, że niezawiadomienie Policji lub innego organu państwowego w ciągu 2 tygodni od znalezienia cudzej rzeczy ruchomej, powoduje konsekwencje prawne w stosunku do takiej osoby za przywłaszczenie mienia. Warto więc w takich przypadkach odwiedzić Biuro Rzeczy Znalezionych, które mieści się w Wałbrzychu przy ul. Rynek 23 pok. 113, i tam przekazywać znalezione przedmioty. - informuje policja

 

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Tsss (6 grudnia 2022 11:21)
Dlaczego zablokowaliscie możliwość dodawania komentarzy pod artykułem o jeździe PIJANEGO RADNEGO(Z KOMITETU POPARCIA CARA...)????
Renata (6 grudnia 2022 8:03)
A smakosz trunków z 3 promilami ile dostanie?Nic się nie stało,kto z nami temu włos z głowy nie spadnie .
KrwawyLoLo (6 grudnia 2022 7:58)
Strach wychodzić w bulanda już z domu, bo niedługo dostanie się dwa lata za cichy chód po ulicy

Dodaj komentarz

telefon  |   przywlaszczenie  |   policja  |   112  |   997  |  

Z zemsty podpalił jej samochód

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij