Menu

W szortach na Śnieżkę. Zadanie wykonane

Wałbrzyskie Morsy w szortach i koszulkach z krótkim rękawem (niektórzy bez koszulek) weszły na Śnieżkę. Tym razem Morsy wspierały ośmioletnie trojaczki. 

W szortach na Śnieżkę. Zadanie wykonaneZimowe wejście "w szortach" na Śnieżkę było częścią  akcji charytatywnej.

- Wałbrzyskie Morsy wspierały ośmioletnie trojaczki, które urodziły się w 25 tygodniu ciąży, a zbyt wczesne przyjście na świat, będą odczuwać już zawsze. - informują uczestnicy wejścia na Śnieżkę.

Wydarzenie było zatytułowane: "Zimą w szortach po zdrowie dla Alicji, Ani i Aleksandra". Grupa wcześniej przygotowała się do wejścia na Śnieżkę, a na szczycie pozdrowiła wszystkich w dość oryginalny sposób.
,,Kochani, dziekujemy za troskę. Już się ubieramy, GOPR-u nie wzywamy i do domu wracamy,, - takim hasłem uczestnicy dziękowali wszystkim mających wątpliwości w ich chęć pomaganiai ich pasję.
opr.adm
foto:użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kris (9 grudnia 2022 14:55)
A śliczne Panie dlaczego w koszulkach ? :)
Isa (7 grudnia 2022 11:19)
W jaki sposób pomogli trojaczkom ? Szli z puszką, czy zbierali jagody ?
Jus (7 grudnia 2022 8:32)
Brawo!!! Róbcie swoje!!! Jesteście mega mega!!!
Górnik (7 grudnia 2022 8:04)
Brawo wałbrzyskie morsy brawo
witek (6 grudnia 2022 19:54)
Cytuję użytkownika: Placek
Cytuję użytkownika: Jarosław, Jarosław
Cytuję użytkownika: placek
Cytuję użytkownika: witek
Banda pijanych debili
Akurat z pisu nie było nikogo onuco
Jaroslaw Buzarewicz 3 promile za kołkiem dyrektor Walbrzyskiego Osrodka Kultury,nominatSzelemeja i radny z listy Szelemeja walnal rekord wsrod radnych w calej Polsce. 3 promile za kolkiem. Juz jest w PIS? Czy szykuja mu mieciusie ladowanie na stoleczku tak jak Szleemj zalatwil Kruczkowskiemu?
A co tam u upalonego ziołem posla pis? O jego narkotykach w domu też nie wspomnę buahahaha onuco
Onuca to twoj niedojebany stary smieciu
Do lemingokoków (6 grudnia 2022 18:05)
Szelemej pajacuje od 12 lat, a te morszczuki od kilku.
MOTYLEK (6 grudnia 2022 16:58)
Gratuluję wszystkim Walbrzyskim Morsom za siłę, determinację, chęć pomocy. JESTEŚCIE CUDOWNI ????
I (6 grudnia 2022 16:24)
Cytuję użytkownika: Radek Łocińsky
Później do lekarza i chorobowe. A ty się martw, kto do pracy przyjdzie?
zimna woda zdrowia doda. Tylko nie rozumiem jak to się ma do zadania -jakowego. Zadnie wykonane? To szli pod dyktando?
Radek Łocińsky (6 grudnia 2022 14:46)
Później do lekarza i chorobowe. A ty się martw, kto do pracy przyjdzie?
Baś (6 grudnia 2022 14:34)
Wielkie brawa dla Naszej ekipy Wałbrzyskich Morsów! ???????? Jesteście cudowni i nikt Wam tego nie zabierze! Ludzie z pasją o wielkich sercach! ❤️❤️
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Morsy na Śnieżce (VIDEO)

Wałbrzyskie Morsy idą na Śnieżkę... w szortach

Gość Dnia - Łukasz Pokorski

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij