Menu

Siano na drodze, droga zablokowana przez godzinę

Przez blisko godzinę zablokowana była droga na zjeździe z ronda w Starym Julianowie. Z przyczepy zsunęło się kilka balotów siana. Kierowca wiozący siano został ukarany mandatem.


 

Siano na drodze, droga zablokowana przez godzinę

Jak informuje policja, nikomu nic się nie stało, uszkodzona została jedynie latarnia i znak drogowy. Skończyło się na trwających blisko godzinę utrudnieniach w na rondzie
w Starym Julianowie (na drodze wojewódzkiej W379).

- Chociaż ładunek w pewien sposób był zabezpieczone, to niewłaściwie, gdyż na łuku drogi zsunął się z przyczepy. - informuje policja.

21-letni kierowca, mieszkaniec powiatu świdnickiego, był trzeźwy. Ostatecznie ukarany został mandatem za popełnione wykroczenie. Mundurowi przypominają, że na kierującego który źle zabezpieczył ładunek, policja może nałożyć mandat w wysokości do 3 tysięcy złotych (bez punktów karnych).adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com


 

Komentarze

Siano mariano (8 grudnia 2022 0:27)
Marian Siano,Słyszysz? Znowu Ty. Wracaj,Ducato czeka.
J (7 grudnia 2022 10:12)
Mam pytanie. Czy mogę podjąć się leczenia w czarnoborskim szpitalu w formie dochodzącej tj.bez stałego pobytu gdyż niedaleko mieszkam ?
Jacek (7 grudnia 2022 9:18)
Cytuję użytkownika: Jacek
Wyściółkę do trzewików Romanowi wieźli.
Jarkowi z dziurawego buta wypadło.
Rafał (6 grudnia 2022 14:37)
Cytuję użytkownika: Jacek
Wyściółkę do trzewików Romanowi wieźli.
A nie Krzysiowi?
Jacek (6 grudnia 2022 14:35)
Wyściółkę do trzewików Romanowi wieźli.
Tsss (6 grudnia 2022 11:17)
Dlaczego zablokowaliscie możliwość dodawania komentarzy pod artykułem o jeździe PIJANEGO RADNEGO(Z KOMITETU POPARCIA CARA...)????
vitax (6 grudnia 2022 10:07)
Buzarewicz sie nabuzowal
2,94 promila. (6 grudnia 2022 9:20)
To pewnie rady platformy obywatelskiej ,dyrektor WOK w walbrzychu Jareczek B kierował traktorem .Ci z platformy robią co chcą.2,94 promyka.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |  

Akcja ''Trzeźwość'' - jeden kierowca pod wpływem alkoholu

Wałbrzyscy policjanci dostali nowe quady

Zamordował małego psa, bo go ugryzł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij