Menu

Mikołaj odwiedził dzieci w Głuszycy

Świąteczne opowieści, zabawy z elfami i śnieżynkam i tańce - tak wyglądało spotkanie ze Świetym Mikołajem w głuszyckim Centrum Kultury-MBP. Oczywiście nie zabrakło słodyczy.


.

Mikołaj odwiedził dzieci w Głuszycy

Był to czas pełen kreatywnej zabawy z animacjami, nie zabrakło też ulubionych brokatowych tatuaży w świątecznym klimacie. Dzieci zrobiły też ,bożonarodzeniowe  ozdoby. Nie zabrakło kosza pełnego słodyczy i zdjęć, oczywiście ze Świętym Mikołajem.

kat
foto: Gmina Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10

Komentarze

Ola (7 grudnia 2022 12:49)
Święty Mikołaj był biskupem a nie skrzatem w czerwonym gangu. Prawie wszyscy zapomnieli, że to święta upamiętnia nadrodziny Chrystusa a nie siedmiu krasnoludków. W naszym lewackim świecie Boże Narodzenie oprócz świąt zakupowych i konsumpcyjnych staje się nordyckim świętem Yul ze skrzatami, elfami, śnieżynkami. Robicie z dzieci prawdziwych europejczyków.

Dodaj komentarz

Głusyca  |   po sąsiedzku  |   Mikołaj  |  

Pięć lat więzienia za znęcanie się nad dziećmi

Ponad 130 tys. turystów odwiedziło Gminę Walim

Bieg Mikołajowy dla Hospicjum: zebrali ponad 55 tys. zł.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij