Menu

Ukradł samochód,bo... chciał w nim zamieszkać

Chciał zamieszkać w samochodzie, bo po wyjściu z więzienia nie miał się gdzie podziać i dlatego ukradł auto - tak tłumaczył policji 25-letni mężczyzna, zatrzymany przez boguszowskich mundurowych.
 

Ukradł samochód,bo... chciał w nim zamieszkać

25-latek ukradł Toyotę Avensis z jednej z ulic w Świebodzicach. Włamał się do auta przez przez bagażnik i ukradł wartościowe przedmioty. Część mienia zastawił w lombardzie. Policjanci odzyskali nawigację, dwa foteliki dziecięce i videorejestrator. 

- Samochód ukradł tylko dlatego, że w schowku znalazł kluczyk do stacyjki, a jako że nie miał się gdzie podziać, po tym jak wyszedł z wiezienia, postanowił w nim zamieszkać. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 

Wartość auta oszacowano na 23 tys. zł. Samochód znaleziono przy ul. Kasprowicza w Boguszowie Gorcach. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. 

- Jako, że działał w warunkach recydywy, może teraz spędzić za kratami więzienia 15 lat. - dodaje komisarz Marcin Świeży.adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mieciu (8 grudnia 2022 8:58)
Gratulacje dla inteligencji właściciela pojazdu! Kluczyk w schowku... (face palm)
KrwawyLoLo (8 grudnia 2022 8:22)
I cyk, już ma gdzie mieszkać i przez 5 latek ciepełko i pełen bandzioch
Janusz (8 grudnia 2022 6:15)
Cytuję użytkownika: irek
23 tys za takie auto to chyba jak by ze złota było
Proszę się zaktualizować w kwestii cen rynkowych, bo były spore zmiany. I tak dziwne ze tak mało…
irek (7 grudnia 2022 21:47)
23 tys za takie auto to chyba jak by ze złota było
***** *** i PiSowskie ****** (7 grudnia 2022 19:28)
Cytuję użytkownika: xsdS
wyborca PO
Wyborca PO pracuje i stać go na zakup samochodu. Natomiast wyborca PiSuaru to klient MOPSu oraz UP, gdzie pobiera bezrobotne. Nierub zawsze będzie nierobem .
xsdS (7 grudnia 2022 18:01)
wyborca PO

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Świebodzice  |   Boguszów Gorce  |  

Podpalił bezdomnego, później obserwował, jak się pali. Mężczyzna zmarł

Strażacy musieli wejść przez okno

Groził nożem rodzinie. Mówił, że ich zabije

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij