Menu

Dachowanie w Borównie

Wpadła w poślizg przy wyprzedzaniu, jazda skończyła się w rowie. Na szczęście kierującej i trzem pasażerom nic poważnego się nie stało. Skończyło się na mandacie i punktach karnych. Konieczna będzie też wizyta u blacharza.

 

Dachowanie w Borównie

Do wypadku doszło rano. 24-letnia kobieta jechała os strony Kamiennej Góry w stronę Borówna. Podczas wyprzedzania dwóch samochodów wpadła w poślizg, zjechała na przeciwległy pas ruchu, uderzyła w znak drogowy i dachowała w przydrożnym rowie.

Kobiecie, jak i trojgu pasażerów, nic się nie stało. 24-letnia mieszkanka Borówna została ukarana mandatem 1100 złotych, a na jej konto wpłynęło 10 punktów karnych. Policjanci, w związku z uszkodzeniami auta, zatrzymali dowód rejestracyjny samochodu.adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

kl (8 grudnia 2022 21:28)
Cytuję użytkownika: Misiek
DKA i wszystko jasne
Głupota nie ma rejonizacji.
Stary (8 grudnia 2022 17:38)
Przeklęty pospiech, ta pogoń za mandatem i punktami, widok bezcenny.
Marcin (8 grudnia 2022 16:03)
Więcej gazu
Karta Rowerowa (8 grudnia 2022 13:00)
Cytuję użytkownika: Misiek
DKA i wszystko jasne
No... Żebyś wiedział... Kiedyś ktoś mi coś napomnknął o tym, a ja nie wierzyłem... Byłem w błędzie - DKA i wszystko jasne...
Misiek (8 grudnia 2022 12:34)
DKA i wszystko jasne

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Borówno  |   dchowanie  |   wypadek  |  

Wjechali w pieszych samochodem, jednego zaatakowali maczetą

Wypadek na Batorego - na chodniku potrąceni piesi

Konar przebił przednią szybę, kierowca cudem uniknął śmierci

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij