Menu

Ostatnie prace na obwodnicy

Wprawdzie już ponad miesiąc jeździmy obwodnicą Wałbrzycha,  ale cały czas trwają ostatnie prace wykończeniowe. Co robiła firma Budimex w ostatnich tygodniach ? 


 

Ostatnie prace na obwodnicy

- Jesteśmy już na ostatniej prostej do przekazania całej inwestycji inwestorowi. Aktualnie prowadzimy ostatnie prace wykończeniowe i porządkowe, głównie w rejonach ul. Chrobrego, ul. Żeromskiego i ul. Kurpiowskiej. - informuje wykonawca prac, firma Budimex.

W tym tygodniu odbywały się także odbiory wykonywane przez Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego.adm
foto: Budimex
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mieszkaniec . (9 grudnia 2022 9:05)
Ostatnia fotka ; Żeromskiego -Wańkowicza . Brak przejazdu .Co dzień autobus linii 8 jedzie ponad 60 razy do Placu Gedymina, to jest około 1300 metrów obie strony . Daje to prawie 80 kilometrów dziennie x tylko 5 dni roboczych to jest 400 kilometrów na "roboczy" tydzień . "Wozokilometr" ma kosztować podobno 9 zeta .Policzcie ile kosztuje miasto - nas mieszkańców ,ten bubel budowlany . Połączenia tych ulic nie da się zrobić bo nie ma pieniędzy a na przejazdy to pieniądze są ?
Chomik (8 grudnia 2022 22:01)
Uwolnić wszystkie chomiki !!!
Ja (8 grudnia 2022 19:28)
Wam w tym smutnym jak pi.....mieście nic nie pasuje,banda smutasow
Sebastian (8 grudnia 2022 19:15)
Cytuję użytkownika: Marek
Fajnie, że nie można z Chrobrego wjechać na obwodnicę. I jeszcze lepiej, że zielone światło na Biały Kamień z Wyzwolenia świeci się tak krótko
Tutaj racja , słabo , że mieszkańcy Batorego i okolic i nie tylko ,nie mogą wjechać na obwodnice , tam gdzie jest szlaban dla karetek powinien być ściągnięty, powinien być przejazd dla każdego, jest sygnalizator więc gdy jedzie karetka trzeba ustąpić iż zapali się czerwone więc nie rozumiem dlaczego jest tylko i wyłącznie dla karetek
Ewa (8 grudnia 2022 18:08)
Droga jest super!!
EKO-ALERT (8 grudnia 2022 16:39)
A GDZIE PRZEJŚCIA DLA ZWIERZĄT !
Marek (8 grudnia 2022 16:02)
Fajnie, że nie można z Chrobrego wjechać na obwodnicę. I jeszcze lepiej, że zielone światło na Biały Kamień z Wyzwolenia świeci się tak krótko

Dodaj komentarz

Fajnie wygląda... szczególnie z góry

Budimex dziękuje mieszkańcom Wałbrzycha i publikuje film (VIDEO)

Zmiany w komunikacji miejskiej po otwarciu obwodnicy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij