Menu

Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości.

1500 zł. mandatu zapłaci kierowcy karetki, który spowodował wypadek na Rondzie Niepodległości w Szczawnie Zdroju.  Na jego konto wpłynie też 10 punktów karnych. Kierowca wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świele.  

Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 15:00 na Rondzie Niepodległości w Szczawnie Zdroju.

- Jadąca na sygnale  z ul. Szczawieńskiej w stronę Piaskowej Góry karetka pogotowia, wjechała na czerwonym świetle i zderzyła się z prawidło jadącym samochodem osobowym. -  informuje asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek z wałbrzyskiej policji. 

Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

- Winę ponosi kierowca karetki pogotowia, który został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i 10 punktami karnymi. Kierowcom zostały zatrzymane dowody rejestracyjne.- dodaje asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek.adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Anka (4 maja 2023 11:11)
Sąd uchylił mandat i punkty.
PanLach (12 grudnia 2022 9:32)
"Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości." Na rondzie , a nie w rondzie? A czy to jest rondo? W dolinie biedy słowa z wolna tracą swój sens.
ktoś (10 grudnia 2022 20:09)
to jest normalne skrzyzowanie a nie rondo
5 lat (10 grudnia 2022 10:03)
Powinno za to grozić do 5 lat pozbawienia wolności jak za wszystkie wykroczenia i perzewinienia w tym mieście.
Mieszkaniec (9 grudnia 2022 22:35)
Mimo wszystko kierowca karetki jadąc na sygnale nie musi zważać na światła fakt powinien uważać bo na tym pseudo skrzyżowaniu ludzie nie potrafią jeździć ale ratował życie . Ciekawe jakby się zachowali ludzie mający ale do kierowcy karetki jakby ich bliski w niej był
Jak (9 grudnia 2022 21:03)
Uprzywilejowany nie oznacza ślepy i głuchy.
Tomek (9 grudnia 2022 20:44)
No skoro kierowca karetki czy straży pożarnej czy radiowozu oraz innych służb uprzywilejowanych dostaje mandat takiej wysokości oraz tyle punktów to niebawem nie będzie komu prowadzić tych pojazdów . A z racji tego że ratowali ludzkie życie wystarczyło by orzeczenie o winie oraz symboliczne pouczenie. Pojazdy specjalne na syglanlach nie jeżdżą po bułki ani po gazety .
Pedzlowy (9 grudnia 2022 20:42)
Cytuję użytkownika: Ja
Cytuję użytkownika: Radoslaw
Pisze to kolejny raz Ludzie przecież to najprostsze rondo jakie można sobie wyobrazić. Ze światłami a oni nadal nie ogarniają dramat
To zapakuj się baranie do autobusu przegubowego jako kierowca i kręć piruety z Podzamcza na Piaskową tak żeby zająć tylko swój pas i nikogo nie blokować.
Ok. Więc sprawa DOTYCZY tirow I autobusów. Ale z tego co widać wypadki mają OSOBÓWKI. WIEC CI KIEROWCY TO .....idioci?
Marek (9 grudnia 2022 17:53)
Jak można nie ogarniać 3 kolorów i kilku strzałek na rondzie. Czemu od razu autorzy postów obrażają Prezydenta i wielu innych ludzi. Może warto zastanowić się nad inteligencją kierowców.
Do lemingokoków (9 grudnia 2022 16:57)
Rondo-Koszmar.Stluczki dopiero się zaczęły.Bedzie tego więcej, aż dojdzie do wypadku śmiertelnego, wówczas Srul zarządzi ( o ile jeszcze będzie przyspawany do stołka) jego przebudowę. Tym samym przyzna ,że jak zwykle spartaczył robotę, ale winą obciąży pis, covid i coś tam jeszcze.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   pogotowie  |   wypadek  |   Rondo Niepodległosci  |  

Pijana matka: prawie 3 promile. Tłumaczyła to... nadciśnieniem

Wałbrzych: oszukali seniorkę - straciła 120 tys. zł

Niewiele brakowało by wjechał w ludzi. Rozbił 4 auta, w tym dwa...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij