Menu

Kiedy na narty na Dzikowiec ?

Trwają przygotowania 

do sezonu zimowego na Dzikowcu. Armatki chodzą już od listopada. Sprawdziliśmy, kiedy na Dzikowcu będzie można jeździć na nartach.


 

Kiedy na narty na Dzikowiec ?

- Musi być około 70 centymetrów śniegu, żeby narciarze poczuli się komfortowo, a sprzęt narciarski był bezpieczny.  - mówi dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Boguszowie Gorcach, Rafał Wiernicki.

Od listopada pracują armatki śnieżne, stok ma zostać otwarty dla narciarzy po świętach Bożego Narodzenia. Być może uda się go otworzyć nieco wcześniej, wszystko jednak zależy też od pogody.

- Do tego czasu zapraszamy miłośników śniegolepów, saneczkarzy i turystów, którzy lubią piesze wycieczki. - zachęca dyrektor Rafał Wiernicki.adm
foto: użyczne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Buhaha (14 grudnia 2022 15:26)
Dziwkowiec porażka kto by tam nie był włodarzem i tak nie jest w stanie dźwignąć tego Próbował już nie jeden i nic z tego nie wyszło a teraz nawet śmieszna pani burmistrz i jej parobki tez nie rządzą rady ,a dla czego? Tego to nawet górale nie wiedza
Jorg (12 grudnia 2022 9:37)
Cytuję użytkownika: WCH
czy krzesełko na szczyt będzie w tym sezonie czynne ? naśnieżanie rusza, ale co z wyciągiem ?
Będzie czynne ,tylko stok nie będzie naśnieżony. Jak co roku.
WCH (11 grudnia 2022 16:22)
czy krzesełko na szczyt będzie w tym sezonie czynne ? naśnieżanie rusza, ale co z wyciągiem ?
11111 (11 grudnia 2022 14:41)
Brawo !!! Pan Rafał dzisiaj znowu zaczął naśnieżanie.
Sylwia (9 grudnia 2022 18:27)
Co to za jazda na nartach jak oni tylko pół stoku naśnieżają i tylko z połowy się jeździ. Szkoda kasy na to...
Zniesmaczony (9 grudnia 2022 17:56)
Co ten Rafał Wiernicki się uwypukla , dotychczas ,otwarcie sezonu było zawsze na ferie zimowe . Poprzednie kierownictwo OSiR , naśnieżanie cały stok w grudniu, i dali radę. W tym sezonie armatki pracowały dwa dni. Dbają o budżet miasta i zaczną naśnieżanie w Nowym Roku , po wyższych cenach energii elektrycznej.
Lekarz (9 grudnia 2022 15:30)
Dobrze że żyjesz
Inwalida (9 grudnia 2022 15:06)
Raz zjechałem na strzale z dzikowca. Do dziś nie chodzę.

Dodaj komentarz

Wielkie otwarcie sklepu Dealz w Boguszowie Gorcach!

Szlak 50-lecia Boguszowa-Gorc

Wybił szybę i sam poinformował o tym policję. Dlaczego ?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij