Menu

Zapomniana fontanna przy Alei Wyzwolenia

Mało kto zwraca na nią uwagę, a istnieje od 1968 roku. Fontanna przy Alei Wyzwolenia lata świetności ma już dawno za sobą i nie zapowiada się, by popłynęła z niej woda. 

Zapomniana fontanna przy Alei Wyzwolenia

Fontanna nie działa od wielu lat i nikt nie mówi o jej remoncie.  Przypomnijmy, że budowa nowej fontanny na Podzamczu kosztowała około 4 mln zł. Jak myślicie czy ta przy Alei Wyzwolenia powinna zyskać nowe życie?

 

 

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bałaganiarz (15 grudnia 2022 12:19)
Super byłoby gdyby fontanna została uruchomiona na nowo... ta i ta kaskadowa obok... do tego ławeczki... Super... Ech marzenia...
Są górki, są dołki (12 grudnia 2022 15:11)
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
SYMBOL RZADÓW PO-JEBANYCH.
tak, juz nawet od 1968 roku
PREZYDENT TO DEBIL (12 grudnia 2022 11:08)
SYMBOL RZADÓW PO-JEBANYCH.
Tajemnicza Tajemniczość (12 grudnia 2022 10:14)
Cytuję użytkownika: Buczka
Nieopodal tej fontanny działała jeszcze większą fontanna kaskadowa...kto to pamięta?
Oczywiście, że pamiętam. Urocze miejsce na spotkania, rozmowy, randki ;). Pozostały wspomnienia, sentyment i widok gruzowiska. To był projekt realizowany przez ówczesne Wodociągi Miejskie. Myślę, że interesującym gestem byłaby rewitalizacja tych atrakcji hydrologicznych zrealizowana przez dzisiejsze WPWiK.
poko (12 grudnia 2022 9:42)
Teren wokół fontanny ku ulicy Brzechwy ma skarpę, która aż się prosi o kaskadowe nasadzenia zieleni. Ale POCZUCIE PIĘKNA jest obce włodarzom. Co innego pomnik górników, tu się dzieje , choć on smutny jak te NIEMIECKIE napisy. I tak RISSE budowali więźniowie POLACY z obozów koncentracyjnych. Ale kto by o POLAKACH pamiętał? Pomnika nie ma
suddenlySes (11 grudnia 2022 14:16)
można żyć bez tej fontanny, jak się okazuje, tym bardziej, że nie jest zabytkowa ;)
Roman 500 000 (11 grudnia 2022 9:54)
Srul nie odnawia cudzych fontann.On buduje swoje.Żeby prostaki wiedziały komu mają luksus i dobrobyt zawdzięczać. GDK już jest do wyburzenia od dawna, a przecież car obiecał jak go odnowi.On uwielbia wydawać kasę na bzdety.Nie swoją kasę.Przy założeniu,że im jest jej mniej ,tym więcej jej wydaje na większe głupoty.
Buczka (11 grudnia 2022 1:21)
Nieopodal tej fontanny działała jeszcze większą fontanna kaskadowa...kto to pamięta?
kto bogatemu zabroni (10 grudnia 2022 20:12)
Ale że co ? że nas nie stać na fontane i stadion w centrum ...
Mariusz (10 grudnia 2022 19:49)
4mln złotych na fontannę. A cały czas mówi się o ochronie środowiska. Więc fontanna ważniejsza aniżeli wymiana pieców kopciuchów. Mądrze wydane pieniądze.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

fontanna  |   walbrzych  |   aleja  |   wyzwolenia  |   remont  |   architektura  |   walbrzych  |   miasto  |   atrakcje  |   ciekawostki  |   historia  |  

Eskortowali samochód z kobietą w ciąży

Remont Placu Grunwaldzkiego: Organizacja ruchu czeka na zatwierdzenie

Lachu & Aleksa - muzyczny duet z naszego regionu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij