Menu

Morsy na Śnieżce (VIDEO)

Jeszcze raz przypominamy wyczyn Wałbrzyskich Morsów, których spora grupa zdecydowała się na wyprawę w szortach na najwyższy szczyt Sudetów. Tym razem zobaczcie filmową relację z zimowej wspinaczki.

Morsy na Śnieżce (VIDEO)

 

 

Więcej o wyprawie przeczytacie TUTAJ.

foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Normalny (12 grudnia 2022 19:55)
Deblizm przy tym to mało
Janusz (12 grudnia 2022 16:18)
O jaka szkoda ze Darwin nie zyje miał by co badać !
Rizan (12 grudnia 2022 10:14)
Rozumiem, że w razie akcji ratowniczej “te morsy“ biorą koszty na siebie?
Czytelnik (11 grudnia 2022 12:06)
Cytuję użytkownika: lekarz
Pogratulować głupoty.
Otóż to! "Z głupotą sami bogowie walczą nadaremno.".
Fliper (11 grudnia 2022 10:57)
Jak bardzo trzeba być wyposzczonym "njusowo" żeby co chwilę pisać o tych przyjebańcach. Ot taka zapchaj dziura informacyjna.A może ciekawiej byłoby tak coś z majowej wystawy kwiatów wspominając piękną ciepłą pogodę?-żartuję oczywiście. Ten portal schodzi na dno.
Mariusz (11 grudnia 2022 8:44)
Cytuję użytkownika: Fauna
Po kiego przypominacie pajacowanie? Żeby więcej tępakow ich naśladowało tworząc potem kolejki do ortopedów? Żeby prócz mózgu jeszcze im stawy wysiadły? Co na to GOPR?
Spadaj do lekarza wziąść 5 - tą dawkę szczepionki.
Fauna (11 grudnia 2022 6:32)
Po kiego przypominacie pajacowanie? Żeby więcej tępakow ich naśladowało tworząc potem kolejki do ortopedów? Żeby prócz mózgu jeszcze im stawy wysiadły? Co na to GOPR?
Janko (10 grudnia 2022 23:06)
Zwykły lans i błazemada
lekarz (10 grudnia 2022 22:36)
Pogratulować głupoty.

Dodaj komentarz

Śnieżka  |   Karpacz  |   wycieczka  |   morsy  |   turystyka  |   mróz  |  

Dolnośląskie Forum Gospodarcze w Szczawnie-Zdroju

Akcja ratunkowa GOPR pod Śnieżką

Gości przybywa - podsumowanie ferii w Starej Kopalni

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij