Menu

Wernisaż XI Wystawy Fotografii Krajoznawczej

Za nami wernisaż dorocznej XI Wystawy Fotografii Krajoznawczej PTTK. Zdjęcia ponad dwudziestu fotografów zaprezentowane zostały w Galerii na Piętrze Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni.

Wernisaż XI Wystawy Fotografii Krajoznawczej
Różnorodna, bogata w swej treści i formie, nie podporządkowana żadnym tematycznym ryzom, emanująca natomiast impresją autorów, czyli subiektywnymi ich odczuciami w zestawieniu z pięknem świata - tak organizatorzy opisują XI Wystawę Fotografii Krajoznawczej PTTK.
 
 
Uczestnicy wernisażu otrzymali pełen wachlarz emocji takich jak wzruszenie, ekscytacja, podziw, czy nawet nostalgia. Celem autorów jest wywołanie u odbiorców doznań i wrażeń, które przeniosą widzów w świat kontemplacji i w sferę doznań emocjonalnych, dalekich od szarej codzienności i prozy życia.
 
 
 
Zauroczyć można się pejzażami, naturą w jak najszerszym tego słowa znaczeniu, odkrywać symbolikę zawartą w mowie zdjęć, odnaleźć ulotną granicę między rzeczywistością, a fantazją lub podziwiać wyjątkowość abstrakcyjnych form przekazu. Taką moc ma artystyczna mowa eksponowanych na wystawie fotografii.
 
opr.plr
foto: użyczone / WOK
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

WOK  |   wałbrzyski ośrodek kultury  |   stara kopalnia  |   galeria na piętrze  |   PTTK  |   wystawa  |   zdjęcia  |   fotografia  |  

Laureaci konkursu plastycznego 'Śladami Księżnej Daisy'

Tłumaczyli seniorom jak nie dać się oszukać

BWA zaprasza do Kopalni Złota

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij