Menu

Wystawa prac Eugeniusza Kiszczaka w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

W Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA możemy oglądać wystawę prac nieżyjącego, wałbrzyskiego artysty Eugeniusza Kiszczaka. 

Wystawa prac Eugeniusza Kiszczaka w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA
- Zapraszamy do Wałbrzyskiej Galerii Sztuki przy ul. Słowackiego na ostatnią wystawę w tym roku. Wystawa wyjątkowa – prezentujemy Państwu wałbrzyskiego artystę Eugeniusza Kiszczaka. Do wystawy został wydany przepiękny katalog. Kolekcję pokazujemy dzięki współpracy z rodziną, czyli głównymi spadkobiercami malarstwa Eugeniusza Kiszczaka. W katalogu jest wyjątkowa dokumentacja i reprodukcja obrazów Pana Eugeniusza. Zdjęcia wykonała wnuczka. Ostatnia wystawa – czternasta w tym roku. W owym roku zapraszamy do Galerii przy ulicy Słowackiego 26. - mówi dyrektor Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA, Piotr Micek
 

Wystawę będzie można oglądać do 19 stycznia.

 

 

 red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wystawa  |   prac  |   walbrzych  |   wernisaz  |   slowackiego  |   sztuka  |  

Szczawienko: 5 gwiazdkowy hotel wciąż powstaje

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzyski Weekend Fotografii w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij